Пн, 15 серпня 2022

Суд у Гаазі призначив дату винесення вироку у справі MH17

Окружний суд Гааги призначив попередню дату винесення рішення у справі збиття малайзійського лайнера MH17 над Донбасом у 2014 році - 17 листопада 2022 року.

Окружний суд Гааги призначив попередню дату винесення рішення у справі збиття малайзійського лайнера MH17 над Донбасом у 2014 році - 17 листопада 2022 року.

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на повідомлення пресслужби суду.

Відзначається, що оголошення вердикту займе півдня і, ймовірно, продовжиться у другій половині дня.

Будь-які зміни у кримінальному процесі можуть призвести до зміни попередньої дати оголошення рішення, уточнили в суді.

У катастрофі літака Malaysia Airlines 17 липня 2014 року на сході України загинули всі 298 осіб, які перебували на борту, у тому числі 196 громадян Нідерландів.

Суд у справі розпочався 9 березня 2020 року після того, як міжнародна слідча група JIT збирала докази протягом років.

Зрештою обвинувачення висунули чотирьом підозрюваним, трьом росіянам і одному українцю: Ігорю Гіркіну, Сергію Дубинському, Олегу Пулатову та Леоніду Харченку.

Міжнародна слідча група дійшла висновку, що літак був збитий з зенітно-ракетного комплексу "Бук", який належить 53-ій зенітно-ракетній бригаді протиповітряної оборони російських збройних сил, дислокованій у Курську.

Прокуратура просить покарати довічним позбавленням волі усіх чотирьох обвинувачених.

Читайте також: Російські аргументи для Гааги: як будують захист обвинувачуваних у справі MH-17.

www.eurointegration.com.ua

Архів журналу Віче

Віче №1/2016 №1
Реклама в журналі Інформація авторам Передплата
Останні новини

ЗМІ: у Північній Європі відкинули заяви Трампа про те, що РФ та Китай діють біля Гренландії Сьогодні, 11 січня

ЗМІ: Британія може відправити війська до Гренландії, щоб заспокоїти Трампа  Сьогодні, 11 січня

Зеленський не проти, щоб Європа напряму розмовляла з Росією Вчора, 10 січня

Латвія запропонує скликати позачергове засідання Радбезу ООН через удар РФ по Україні Вчора, 10 січня

Новий глава МЗС Чехії прибув до України – через атаку РФ його потяг затримався  09 січня

У Брюсселі 9 січня обговорюють подальші дії з надання Україні позики ЄС на 90 млрд євро 09 січня

Глава МЗС Литви про другий "Орєшнік" РФ: це плювок на всі миротворчі зусилля 09 січня

Як легко та швидко відправити особисті речі чи подарунки близьким за кордон? 09 січня

Как купить косметологическую кушетку: подробный и практичный гид 09 січня

Як зробити вашу продукцію або подарунок по-справжньому привабливим для отримувача 09 січня