Прем'єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон заявив, що серед принципових питань, які б він розглядав як причину своєї відставки, могла б стати поразка у підтримці України.

Прем'єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон заявив, що серед принципових питань, які б він розглядав як причину своєї відставки, могла б стати поразка у підтримці України.
Про це він розповів в радіоефірі BBC, повідомляє "Європейська правда".
У відповідь на запитання, чи вважає Джонсон, що лідерство пов'язане з мораллю, і чи є якісь обставини, за яких він пішов би у відставку, британський прем’єр вказав на підтримку України.
"Звичайно, я думаю, що це (про мораль). Якби мені сказали, що ми повинні відмовитися від української справи, тому що вона ставала надто складною, а вартість підтримки цього народу є надто великою з погляду інфляції, економічної шкоди, я б визнав, що програв дуже важливу суперечку, і я б пішов", - сказав Джонсон.
Водночас він наголосив, що "не бачить" такої ситуації.
Останнім часом Джонсона неодноразово закликали піти у відставку. Спершу через скандальну ковідну вечірку на Даунінг-стріт, пізніше через програш консерваторів на проміжних виборах. Палата громад намагалась висловити йому вотум недовіри, але Джонсон зберіг посаду.
У інтерв’ю Джонсон сказав, що повинен розрізняти "критику, яка має значення, і ту, яка ні".
Читайте більше про це: Непозбувний Борис: як Україна допомогла прем'єру Британії зберегти посаду
Архів журналу Віче
|
№7 |
| Реклама в журналі Інформація авторам Передплата |
Новий прем’єр Британії вже поговорив з Трампом
Зеленський вперше поговорив з новим прем’єром Британії та анонсував зустріч
Новий прем’єр Британії проведе розмову з Зеленським і запевнить у підтримці
У Польщі обговорять загрозу провокації РФ з використанням перехоплених українських дронів
У Єврокомісії привітали Ченцова з призначенням віцепремʼєром
Литовський міністр: Путіну потрібна нова перемога й він дивиться на Балтію та Польщу
Пансіонат «Мрія»: сучасний будинок для людей похилого віку з професійним доглядом
Коли медичне таксі в Києві є безпечнішою альтернативою звичайному транспорту
Рекомендации по уходу за стиральной машиной
Угорщина без президента, ДТП з українцями у Чехії, Трамп погрожує Канаді: все за вихідні