Сб, 18 червня 2022

Німецький міністр назвав крадіжку українського зерна Росією "огидною формою війни" 

Міністр сільського господарства Німеччини засудив розкрадання зерна Росією на сході України і назвав це "огидною формою війни"

Міністр сільського господарства Німеччини засудив розкрадання зерна Росією на сході України і назвав це "огидною формою війни".

Про це німецький міністр Джем Оздемір заявив у ході зустрічі країн G7, України, Євросоюзу, ОЕСР та Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН (ФАО) у Штутгарті, присвяченій впливу війни на світове продовольство, повідомляє AFP.

"Це особливо огидна форма війни, яку веде Росія", - сказав Оздемір. Він заявив, що Росія "крала, грабувала, забирала собі зерно зі Сходу України" і назвав ці акти "економічною війною".

Оздемір раніше вже заявляв, що Путін "безсовісно використовує українські запаси пшениці", а фермерів змушують продавати запаси за смішними цінами, інакше "солдат Путіна" просто забере ці запаси.

Читайте більше: Украв, вивіз, у Москву. Як окупанти намагаються продати крадене українське зерно іншим країнам

Нагадуємо:

Аграрії з тимчасово окупованих регіонів повідомляють про випадки, коли окупанти крадуть їхнє майно та запаси або змушують продавати врожай за безцінь. Мешканці міст відчувають суттєве подорожчання продуктів у магазинах.

Російські загарбники уже вивезли кілька сотень тисяч тонн зерна з тимчасово окупованих територій у Луганській, Донецькій, Херсонській та Запорізькій областях. Це зерно вони спробували "проекспортувати" до Єгипту

На цих територіях у фермерських запасах, що формувалися для посівних робіт, а також для переробки (для виготовлення борошна, випікання хліба), знаходиться близько 1,5 млн тонн зернових.

www.epravda.com.ua

Архів журналу Віче

Віче №3/2016 №3
Реклама в журналі Інформація авторам Передплата
Останні новини

Трамп: Зеленський – остання людина, від якої нам потрібна допомога Сьогодні, 15 березня

FT: Трамп втрачає інтерес до мирного врегулювання в Україні, зосередившись на Ірані Сьогодні, 15 березня

Офіційно: ЄС продовжив персональні санкції за агресію РФ, але є виключення Вчора, 14 березня

Удар по школі в Ірані: Гегсет торік скоротив офіси, які обмежують ризики для цивільних Вчора, 14 березня

США надіслали на Близький Схід 10 тисяч перехоплювачів, випробуваних у боях в Україні Вчора, 14 березня

Зеленський: з перемовинами ціла Санта-Барбара, місце і час досі не узгоджені Вчора, 14 березня

Молдова попросила у ЄС допомоги через забруднення Дністра внаслідок обстрілу РФ 13 березня

Каллас: США прагнуть розділити Європу 13 березня

Зеленський обговорив з прем’єром Румунії розбудову енергомережі і оборонну підтримку 13 березня

"Грабіж серед білого дня": 35 євродепутатів написали фон дер Ляєн про незаконні дії Угорщини 13 березня