Сб, 04 червня 2022

Кулеба відповів на заклик Макрона "не допустити приниження Росії"

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба відповів на заклик президента Франції Еммануеля Макрона не допускати приниження Росії, щоб спростити подальші переговори.

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба відповів на заклик президента Франції Еммануеля Макрона не допускати приниження Росії, щоб спростити подальші переговори.

Як повідомляє "Європейська правда", відповідну заяву він опублікував у своєму Twitter.

"Заклики не допустити приниження Росії можуть лише принизити Францію чи будь-яку іншу країну, яка закликатиме до цього. Тому це Росія принижує сама себе. Нам усім краще зосередитися на тому, як поставити РФ на місце. Це поверне мир і врятує життя", - написав Дмитро Кулеба.

Calls to avoid humiliation of Russia can only humiliate France and every other country that would call for it. Because it is Russia that humiliates itself. We all better focus on how to put Russia in its place. This will bring peace and save lives.

- Dmytro Kuleba (@DmytroKuleba) June 4, 2022

Як повідомлялося, Еммануель Макрон заявив, що дуже важливо не принижувати Росію, щоб, коли бойові дії в Україні припиняться, можна було знайти дипломатичне рішення - хоча й зазначив, що вважає рішення Путіна почати війну фундаментальною історичною помилкою. Він сказав також, що вбачає роль Франції у тому, щоб бути посередником.

Також він сказав у коментарі ЗМІ, що "не виключає" поїздки до Києва найближчим часом.

www.eurointegration.com.ua

Архів журналу Віче

Віче №1/2016 №1
Реклама в журналі Інформація авторам Передплата
Останні новини

7 січня Зеленського чекають на Кіпрі, що починає головування у Раді ЄС Вчора, 03 січня

Умєров пояснив, які документи щодо миру мають узгодити у Києві в суботу західні радники Вчора, 03 січня

США підтвердили участь Віткоффа та Кушнера у зустрічі радників західних лідерів у суботу Вчора, 03 січня

Угода про $800 млрд для України узгоджена ЄС і не суперечить умовам вступу - віцепрем'єр Вчора, 03 січня

Президент Чехії поговорить з прем’єром про антиукраїнські заяви спікера Окамури Вчора, 03 січня

Єврокомісія буде розслідувати ШІ-відео в TikTok із закликами до виходу Польщі з ЄС Вчора, 03 січня

Глава МЗС Чехії не вважає доречними заяви посла України щодо спікера Окамури Вчора, 03 січня

Сибіга став на захист посла України у конфлікті з чеським спікером Вчора, 03 січня

Кіпр розпочинає головувати у Раді ЄС 01 січня

WSJ: спецслужби США не знайшли доказів "атаки" на резиденцію Путіна 01 січня