Президент України Володимир Зеленський заявив про домовленість з Польщею про двосторонню угоду, яка має спростити перетин кордону між країнами.
Президент України Володимир Зеленський заявив про домовленість з Польщею про двосторонню угоду, яка має спростити перетин кордону між країнами.
Як повідомляє "Європейська правда", про це він сказав у виступі в Раді після промови президента Польщі Анджея Дуди.
Зеленський зазначив, що зараз українські міста стали побратимами польських, побратимами стали український і польський народ, а країни - сестрами.
"Ми рідні. І між нами немає бути кордонів чи барʼєрів. Український і польський народи ментально вони давно не розділяють. Тож, ми дійшли згоди найближчим часом втілити це і у відповідній двосторонній Угоді. Спершу щодо спільного прикордонно-митного контролю, а згодом і єдиного умовного кордону, коли Україна буде членом Європейського Союзу. І я впевнений, що усі необхідні рішення спочатку для статусу кандидата для України, а потім і для повноправного членства неодмінно будуть ухвалені. Зокрема, завдяки багатолітньому захисту Польщею українських інтересів на європейському континенті", - заявив Володимир Зеленський.
Він подякував Дуді за спільну з лідеркою Словаччини ініціативу переконувати європейських колег, які все ще вагаються щодо статусу країни-кандидата на членство ЄС для України.
Архів журналу Віче
|
№4 |
| Реклама в журналі Інформація авторам Передплата |
У Болгарії розпочинаються парламентські вибори
Сибіга: час знімати не лише Ормузьку, але й Орбанську блокаду
Словаччина наступного тижня подасть позов проти ЄС через заборону на імпорт газу з РФ
"Тримайтеся подалі": Трамп відкинув допомогу країн НАТО щодо Ормузької протоки
Словаччина обіцяє блокувати 20-й пакет санкцій, але не 90 млрд євро для України
Британія перерахувала Україні майже $1 млрд за рахунок знерухомлених активів РФ
Посол повідомив про перші контакти Сибіги з майбутньою главою МЗС Угорщини
У РФ пригрозили країнам Європи, де виробляють БпЛА разом з Україною, та опублікували адреси
Генсек Ради Європи натякнув на рішення по відповідальності РФ 14-15 травня
Делегація Єврокомісії обговорить з Мадяром 90 млрд євро для України в Будапешті 17 квітня