Міністр сільського господарства Німеччини засудив розкрадання зерна Росією на сході України і назвав це "огидною формою війни"
Міністр сільського господарства Німеччини засудив розкрадання зерна Росією на сході України і назвав це "огидною формою війни".
Про це німецький міністр Джем Оздемір заявив у ході зустрічі країн G7, України, Євросоюзу, ОЕСР та Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН (ФАО) у Штутгарті, присвяченій впливу війни на світове продовольство, повідомляє AFP.
"Це особливо огидна форма війни, яку веде Росія", - сказав Оздемір. Він заявив, що Росія "крала, грабувала, забирала собі зерно зі Сходу України" і назвав ці акти "економічною війною".
Оздемір раніше вже заявляв, що Путін "безсовісно використовує українські запаси пшениці", а фермерів змушують продавати запаси за смішними цінами, інакше "солдат Путіна" просто забере ці запаси.
Читайте більше: Украв, вивіз, у Москву. Як окупанти намагаються продати крадене українське зерно іншим країнам
Нагадуємо:
Аграрії з тимчасово окупованих регіонів повідомляють про випадки, коли окупанти крадуть їхнє майно та запаси або змушують продавати врожай за безцінь. Мешканці міст відчувають суттєве подорожчання продуктів у магазинах.
Російські загарбники уже вивезли кілька сотень тисяч тонн зерна з тимчасово окупованих територій у Луганській, Донецькій, Херсонській та Запорізькій областях. Це зерно вони спробували "проекспортувати" до Єгипту
На цих територіях у фермерських запасах, що формувалися для посівних робіт, а також для переробки (для виготовлення борошна, випікання хліба), знаходиться близько 1,5 млн тонн зернових.
Архів журналу Віче
|
№11 |
| Реклама в журналі Інформація авторам Передплата |
Зеленського чекають в Іспанії 18 листопада
Фон дер Ляєн переконуватиме премʼєра Бельгії підтримати план кредиту Україні
В уряді Італії посперечались, чи треба допомагати "корумпованій" Україні
Угорщина судитиметься з ЄС через заборону російського газу
У Франції анонсували візит Зеленського 17 листопада
Саакашвілі хоче стати "цивільним полоненим" війни РФ проти України
Єврокомісар: Британія та Канада можуть надати власні "репараційні позики" Україні
У Греції анонсували візит Зеленського 16 листопада
Столтенберг: ЄС не просить Норвегію доєднатися до схем кредитування України
Зеленський закликає ЄС поквапитись з рішенням щодо росактивів і сподівається на Трампа