Пт, 21 січня 2022

Канада надасть Україні до 120 млн доларыв кредиту на тлі протистояння РФ

Канада надасть уряду України кредит у розмірі до 120 мільйонів доларів на тлі спроб Росії дестабілізувати Україну.

Джастін Трюдо

getty images

Канада надасть уряду України кредит у розмірі до 120 мільйонів доларів на тлі спроб Росії дестабілізувати Україну.

Як повідомляє "Європейська правда", про це заявив у п'ятницю прем'єр-міністр Канади Джастін Трюдо, його цитує Globalnews.

"Росія прагне дестабілізувати Україну, в тому числі й економічно. Цей кредит допоможе підтримати економічну стійкість України", - сказав Трюдо.

"Ми також вивчаємо інші варіанти надання фінансової та іншої підтримки… Канада знову закликає Росію до деескалації та змістовного діалогу", - додав він.

Канада також запропонувала надати грант на технічну допомогу в розмірі до 6 мільйонів доларів США для підтримки реалізації кредиту. Офіційні особи Канади та України вже зустрічаються для того, щоб обговорити можливі умови кредиту та терміни його реалізації, йдеться у пресрелізі канадського уряду, опублікованому у п'ятницю.

"Ми завжди були другом України; ми завжди будемо поруч із необхідною підтримкою", - додав Трюдо.

Президент Володимир Зеленський привітав рішення Канади виділити $120 млн на допомогу Україні.

"Сильна Україна є запорукою безпеки Європи. Канада вкотре демонструє відданість духу особливого партнерства між нашими країнами", - написав глава держави у Twitter.

Європейська правда

www.epravda.com.ua

Архів журналу Віче

Віче №3/2016 №3
Реклама в журналі Інформація авторам Передплата
Останні новини

Джерело: група експертів ЄС досі чекає у Києві допуску до "Дружби" Сьогодні, 27 березня

Чому важливо знати свої межі: основа контролю в азартних іграх Сьогодні, 27 березня

Кто устанавливает москитные сетки в Одессе Сьогодні, 27 березня

Генсек НАТО про гарантії безпеки від США: "Будь-які рішення щодо території має приймати Україна" Вчора, 26 березня

Збройним силам Британії дозволили абордаж суден "тіньового флоту" РФ у британських водах Вчора, 26 березня

Суд ЄС відхилив скарги п’ятьох росолігархів на санкції Вчора, 26 березня

Зеленський підтвердив, що США пов’язують свої гарантії безпеки з виходом ЗСУ з Донбасу Вчора, 26 березня

Домбровскіс: попри блокування 90 млрд для України, ЄС просувається в підготовці кредиту Вчора, 26 березня

В ЄС запустили процес приєднання до числа засновників Спецтрибуналу за агресію РФ 25 березня

Кубілюс продовжить "ракетний тур" для України у Швеції, Франції та Норвегії 25 березня