Держприкордонслужба заявляє, що наразі в пунктах пропуску фіксується збільшення пасажиро-транспортного потоку.
Держприкордонслужба заявляє, що наразі в пунктах пропуску фіксується збільшення пасажиро-транспортного потоку. Виїзд громадян з України переважає над в’їздом, особливо на ділянках кордону з країнами ЄС.
Про це повідомляється у прес-релізі
"Зростання пасажиропотоку відбувається переважно через збільшення кількості громадян України, які прямують закордон після завершення новорічно-різдвяних свят", - пояснюють у відомстві.
Там додали, що перед деякими пунктами пропуску, зокрема - "Краківець", "Шегині" та "Грушів", виникає скупчення транспортних засобів, які налічують в середньому від 80 до 150 автівок, як легкових, так і вантажних. Водночас, черги відсутні перед пунктами пропуску "Ягодин", "Устилуг", "Угринів" та "Смільниця".
Нагадуємо:
Загалом за минулу добу, 8-9 січня, кордон держави перетнуло майже 100 тис. осіб та 17,5 тис. автомобілів. У тому числі на західному напрямку держрубіж перетнуло 32,7 тис. осіб та 7,8 тис. транспорту.
Архів журналу Віче
|
№4 |
| Реклама в журналі Інформація авторам Передплата |
Сибіга: час знімати не лише Ормузьку, але й Орбанську блокаду
Словаччина наступного тижня подасть позов проти ЄС через заборону на імпорт газу з РФ
"Тримайтеся подалі": Трамп відкинув допомогу країн НАТО щодо Ормузької протоки
Словаччина обіцяє блокувати 20-й пакет санкцій, але не 90 млрд євро для України
Британія перерахувала Україні майже $1 млрд за рахунок знерухомлених активів РФ
Посол повідомив про перші контакти Сибіги з майбутньою главою МЗС Угорщини
У РФ пригрозили країнам Європи, де виробляють БпЛА разом з Україною, та опублікували адреси
Генсек Ради Європи натякнув на рішення по відповідальності РФ 14-15 травня
Делегація Єврокомісії обговорить з Мадяром 90 млрд євро для України в Будапешті 17 квітня
Сибіга закликав світ діяти після чергової загибелі цивільних від ударів РФ