Ср, 05 січня 2022

Укравтодор за рік віддав на обслуговування боргів рекордні 15 мільярдів

Державне агентство автомобільних доріг України у 2021 році зробило різні виплати на суму 42,47 мільярда гривень.

Державне агентство автомобільних доріг України у 2021 році зробило різні виплати на суму 42,47 мільярда гривень. Виплати по кредитам сягнули 14,91 мільярда.

Про це свідчать дані державного порталу "Spending.gov.ua" про казначейські проплати, повідомляє видання "Наші гроші".

Укравтодор перерахував з держбюджету субвенції місцевим бюджетам на 27,18 млрд грн. Ці кошти призначені для фінансування ремонтів, тендери на які проводять місцеві держадміністрації.

Виплати по кредитам ЄБРР, МБРР, ЄІБ та борговим зобов’язанням по ОВДП становили 14,91 млрд грн. Це найбільша сума за останні роки.

Щорічно на ці цілі витрачали близько 5-6 млрд грн. У 2018 році - 5,34 млрд грн, у 2019 - 6,77 млрд грн, у 2020 році - 5,35 млрд грн.

www.epravda.com.ua

Останні новини

Бельгія видала ордер на арешт колишнього єврокомісара у справі про корупцію в Європарламенті Сьогодні, 23 червня

Відставка прем'єра Британії, Навроцький як Орбан, зняття санкцій з Ірану: новини дня Сьогодні, 23 червня

Представники польського бізнесу закликають Польщу та Україну до діалогу Вчора, 22 червня

Прем’єр Британії йде у відставку Вчора, 22 червня

Сибіга поверне Польщі свою державну нагороду через позбавлення ордена Зеленського 20 червня

Угорський прем’єр розповів деталі зустрічі з Зеленським, говорили про Берегове 20 червня

Мадяр розповів, як діяв проти України у ЄС і запевнив, що Орбан був проукраїнським 20 червня

Навроцький постановив забрати у Зеленського орден через "героїв УПА" і пригрозив щодо ЄС 20 червня

ЗМІ: Міноборони Німеччини зацікавилося ракетами двох українських виробників 19 червня

ЗМІ: уряд Стармера закликатиме його готуватися до відставки 19 червня