Вт, 21 грудня 2021

"Путін для мене не бог": Зеленський прокоментував шанси на свої переговори з РФ

Володимир Зеленський стверджує, що зараз ні українська, ні російська сторона не просять одна іншу про переговори Зеленський-Путін.

Володимир Зеленський стверджує, що зараз ні українська, ні російська сторона не просять одна іншу про переговори Зеленський-Путін.

Про це, як повідомляє "Європейська правда", президент заявив у спілкуванні з журналістами під час загальної наради послів у державній резиденції "Синьогора".

Зеленський запевнив, що спроби подзвонити один одному не здійснює жодна сторона. "Ні я, ні він не бере слухавку через те, що ні я ні він не намагається подзвонити", - пояснив він. У тім, за його словами, зараз триває діалог між адміністраціями президентів РФ та України про можливість домовленостей.

Президент відмовився прямо відповідати на запитання про те, чи вірить він у реальність прямих переговорів з Путіним ближчим часом.

"Президент РФ для мене не бог, щоби в нього вірити чи ні. Але нам треба працювати над всіма форматами", - заявив він.

"З Путіним зараз немає спілкування. Ми готові до діалогу, але треба, щоби і російська сторона була готова. Ми готові, ми про це публічно говоримо. Ми готові і на прямий діалог, і партнерами. У будь-якому форматі", - пояснив Зеленський.

Раніше президент України розповів про залучення США до переговорів Донбасу та план з 10 пунктів, який він запропонував усім можливим сторонам переговорів.

www.eurointegration.com.ua

Архів журналу Віче

Віче №12/2015 №12
Реклама в журналі Інформація авторам Передплата
Останні новини

Сенатори США від обох партії засудили різдвяні атаки Росії на Україну Сьогодні, 26 грудня

В Ірландії кажуть, що інцидент з дронами під час візиту Зеленського – не провал спецслужб Вчора, 25 грудня

Зеленський про відмову від НАТО у "мирному плані": Україна свій вибір зробила 24 грудня

Зеленський: США після закінчення війни будуть йти на зняття санкцій з РФ 24 грудня

Зеленський розкрив узгоджений із США "мирний план" з 20 пунктів 24 грудня

Прогноз-2026 від Мелоні, кораблі класу "Трамп", Польща затримала шпигуна: новини дня 24 грудня

Зеленський заслухав доповіді української делегації про зустрічі у США 23 грудня

Що таке причеп-самоскид і де він реально потрібен 23 грудня

Переговори у США, зброя проти Starlink, посланець Трампа у Гренландії: новини дня 23 грудня

Литва про викрадення Росією цивільних на Сумщині: це воєнний злочин 22 грудня