Рада ЄС затвердила санкції проти членів приватної військової компанії "Вагнера", а також проти трьох компаній, пов’язаних з нею.
Рада ЄС затвердила санкції проти членів приватної військової компанії "Вагнера", а також трьох пов’язаних із нею компаній.
Про це написав у Twitter кореспондент "Радіо Свобода" Рікард Джозвяк, повідомляє "Європейська правда".
"Затверджені санкції проти групи Вагнера: у списку три енергетичних компанії і вісім осіб, пов'язаних з угрупованням найманців. Рішення буде опубліковане в офіційному журналі ЄС пізніше сьогодні", - написав він.
Раніше журналіст повідомляв, що санкції будуть спрямовані проти колишнього офіцера російських спеціальних сил, очільника угруповання Дмитрія Уткіна, одного з підрядників ПВК в Сирії Станіслава Дичка та причетного до дій ПВК у Центральноафриканській Республіці Валерія Захарова.
Європейський Союз у середині листопада погодився розробити основу для можливих санкцій проти російських найманців, які можуть бути направлені в регіон Сахель в Західній Африці.
Згодом Європарламент ухвалив резолюцію з засудженням порушенням прав людини приватною військовою компанією "Вагнера", звинувативши Росію.
Підписуйтеся на Telegram-канал "Європа тут" з найцікавішим від ЄвроПравди
Архів журналу Віче
|
№5 |
| Реклама в журналі Інформація авторам Передплата |
Румунія викликала посла РФ, президент скликав Раду нацбезпеки через влучання дрона
Сибіга: Україна готова співпрацювати з Румунією для посилення захисту від дронів
Навроцький хоче забрати орден у Зеленського через присвоєння підрозділу ССО імені Героїв УПА
Зеленський: Україна закупить винищувачі Gripen коштом кредиту ЄС на 90 млрд євро
Україна та ЄС узгодили текст Кредитної угоди про позику 90 млрд, він вже у Раді
Рада схвалила закон про Кредитну угоду та Меморандум для отримання 90 млрд євро від ЄС
Джерела: заплановану на 28 травня зустріч Мадяра з фон дер Ляєн можуть відкласти
ЗМІ дізналися дату, коли ЄК хоче відкрити перший кластер з Україною та Молдовою
Мадяр повідомив, що зустрінеться з фон дер Ляєн 29 травня