Ср, 08 грудня 2021

Хорватія офіційно підтримала вступ України до Євросоюзу

Хорватія приєдналась до кола країн ЄС, які уклали двосторонні декларації про визнання європейської перспективи України.

Хорватія приєдналась до кола країн ЄС, які уклали двосторонні декларації про визнання європейської перспективи України.

Як повідомляє "Європейська правда", про це розповів президент Володимир Зеленський після зустрічі з прем’єр-міністром Хорватії Андреєм Пленковичем у Києві в середу.

"Ціную підтримку Загребом європейських та євроатлантичних прагнень України. Важливим є підписання сьогодні спільної декларації щодо підтримки європейської перспективи України", - сказав Зеленський.

За його словами, Хорватія є вже шостою державою Євросоюзу, з якою Україна уклала такий політичний документ.

Зеленський додав, що високо цінує підтримку хорватськими партнерами руху україни до НАТО.

Раніше п’ять країн ЄС підписали декларації про визнання європейської перспективи України. Це Польща, країни Балтії і Словаччина.

Читайте також: Проміжна інтеграція: як вирішити питання членства України, Грузії та Молдови в ЄС.

Підписуйтеся на Telegram-канал "Європа тут" з найцікавішим від ЄвроПравди

www.eurointegration.com.ua

Архів журналу Віче

Віче №3/2016 №3
Реклама в журналі Інформація авторам Передплата
Останні новини

Зеленський: США поки не перенаправляли зброю для України на Близький Схід Вчора, 28 березня

Зеленський відповів на звинувачення від Рубіо у брехні: "Я показав меншу частину айсберга" Вчора, 28 березня

Фінляндія: замовлена у США зброя має надходити до України  Вчора, 28 березня

Де шукати ланч-бокси зі спіненого полістиролу за доступними цінами Вчора, 28 березня

Яка різниця між дизельними генераторами з мідною та алюмінієвою обмоткою Вчора, 28 березня

Рубіо про гарантії безпеки в обмін на вихід ЗСУ з Донбасу: це брехня Вчора, 28 березня

Дефіцит зброї для ЗСУ, справа про держзраду Фіцо, підпис Трампа на доларах: новини дня Вчора, 28 березня

Поліція Словаччини розслідує справу про державну зраду Фіцо через рішення щодо України 27 березня

ЗМІ: у Трампа попередили союзників про можливі перебої зі зброєю для України 27 березня

Джерело: група експертів ЄС досі чекає у Києві допуску до "Дружби" 27 березня