Передбачається, що у 2022 році держпідприємства мають сплатити 48,5 млрд грн дивідендів, що становить 4% доходів держбюджету.
Передбачається, що у 2022 році держпідприємства мають сплатити 48,5 млрд грн дивідендів, що становить 4% доходів держбюджету.
Про це йдеться у публікації SOE Weekly для ЕП.
Порівняно з 2021 роком у держбюджеті на 2022 рік передбачено збільшення запланованих надходжень від дивідендів держпідприємств на 68%.
"При цьому, причини такого підвищення залишаються незрозумілі", - йдеться у публікації.
Нагадуємо:
Відповідно до звіту Держказначейства, надходження від дивідендів за перші три квартали 2021 року склали 26,8 млрд грн. У свою чергу, за весь 2021 рік розмір виплачених держпідприємствами дивідендів має скласти 28,8 млрд грн.
2 грудня Верховна Рада України прийняла Закон про держбюджет на 2022 рік.
Архів журналу Віче
|
№6 |
| Реклама в журналі Інформація авторам Передплата |
Трамп погрожує не надати допомогу країнам НАТО, якщо його про це попросять
Какие бывают неисправности/поломки пластиковых окон
Бельгія видала ордер на арешт колишнього єврокомісара у справі про корупцію в Європарламенті
Відставка прем'єра Британії, Навроцький як Орбан, зняття санкцій з Ірану: новини дня
Представники польського бізнесу закликають Польщу та Україну до діалогу
Прем’єр Британії йде у відставку
Сибіга поверне Польщі свою державну нагороду через позбавлення ордена Зеленського
Угорський прем’єр розповів деталі зустрічі з Зеленським, говорили про Берегове
Мадяр розповів, як діяв проти України у ЄС і запевнив, що Орбан був проукраїнським
Навроцький постановив забрати у Зеленського орден через "героїв УПА" і пригрозив щодо ЄС