Сб, 04 грудня 2021

Держпідприємства мають сплатити майже 50 мільярдів дивідендів у 2022 році

Передбачається, що у 2022 році держпідприємства мають сплатити 48,5 млрд грн дивідендів, що становить 4% доходів держбюджету.

Передбачається, що у 2022 році держпідприємства мають сплатити 48,5 млрд грн дивідендів, що становить 4% доходів держбюджету.

Про це йдеться у публікації SOE Weekly для ЕП.

Порівняно з 2021 роком у держбюджеті на 2022 рік передбачено збільшення запланованих надходжень від дивідендів держпідприємств на 68%.

"При цьому, причини такого підвищення залишаються незрозумілі", - йдеться у публікації.

Нагадуємо:

Відповідно до звіту Держказначейства, надходження від дивідендів за перші три квартали 2021 року склали 26,8 млрд грн. У свою чергу, за весь 2021 рік розмір виплачених держпідприємствами дивідендів має скласти 28,8 млрд грн.

2 грудня Верховна Рада України прийняла Закон про держбюджет на 2022 рік.

www.epravda.com.ua

Останні новини

Трамп погрожує не надати допомогу країнам НАТО, якщо його про це попросять Сьогодні, 23 червня

Какие бывают неисправности/поломки пластиковых окон Сьогодні, 23 червня

Бельгія видала ордер на арешт колишнього єврокомісара у справі про корупцію в Європарламенті Сьогодні, 23 червня

Відставка прем'єра Британії, Навроцький як Орбан, зняття санкцій з Ірану: новини дня Сьогодні, 23 червня

Представники польського бізнесу закликають Польщу та Україну до діалогу Вчора, 22 червня

Прем’єр Британії йде у відставку Вчора, 22 червня

Сибіга поверне Польщі свою державну нагороду через позбавлення ордена Зеленського 20 червня

Угорський прем’єр розповів деталі зустрічі з Зеленським, говорили про Берегове 20 червня

Мадяр розповів, як діяв проти України у ЄС і запевнив, що Орбан був проукраїнським 20 червня

Навроцький постановив забрати у Зеленського орден через "героїв УПА" і пригрозив щодо ЄС 20 червня