Вт, 30 грудня 2014

Віялових вимкнень стало менше

 

Ситуація з так званим віяловими вимкненнями електроенергії в області дещо стабілізувалася, вважає перший заступник голови Полтавської ОДА Олег Пругло.

На селекторних нарадах, ми просили, щоб ліміти були зрозумілими і правильними для нашої області, просили, щоб вимкнення були не віялові, щоб люди та підприємства могли спланувати свою роботу. Відповідні графіки відпрацьовані персонально, і на сьогодні, ви бачите, ситуація вже змінилася», – повідомив на прес-конференції Олег Пругло.

Віталій СКОБЕЛЬСЬКИЙ.

Останні новини

Зеленський полетить на саміт G7 знову з Кишинева замість Польщі Сьогодні, 16 червня

Трамп заявив, що Путін і Зеленський "відкриті" щось зробити щодо війни в Україні Сьогодні, 16 червня

Зеленський заявив, що пропонував зустріч з Путіним на саміті G7 Вчора, 15 червня

Україна вимагає міжнародної відповіді на російський удар по Києво-Печерській лаврі Вчора, 15 червня

Кос наполягає, що ЄС відкриє всі кластери для України в липні Вчора, 15 червня

Ассортимент услуг в клининговой компании ГалаКлин: генеральная уборка квартиры в Киеве Вчора, 15 червня

Зеленський розкрив деталі своєї розмови з Трампом Вчора, 15 червня

Путін також поговорив з Трампом Вчора, 15 червня

Зеленський подякував Британії за перехоплення танкера "тіньового флоту" Росії 14 червня

Британія вперше перехопила російський танкер "тіньового флоту" 14 червня