Чт, 17 червня 2021

У Польщі розкрили групу контрабандистів, яка постачала зброю до України

Польська прикордонна служба разом з Агентством внутрішньої безпеки і Національною поліцією за активної підтримки Європолу вилучили близько сотні одиниць вогнепальної зброї в ході рейдів проти банди контрабандистів, які постачали зброю у тому числі до України.


Фото: www.epravda.com.ua

Польська прикордонна служба разом з Агентством внутрішньої безпеки і Національною поліцією за активної підтримки Європолу вилучили близько сотні одиниць вогнепальної зброї в ході рейдів проти банди контрабандистів, які постачали зброю у тому числі до України.

Про це у четвер 17 червня повідомила пресслужба Європолу, пише "Європейська правда".

Польська влада виявила зброю в ході серії обшуків будинків у Свентокшиському та Лодзинському воєводствах. Звинувачення пред'явили 12 підозрюваним - всі громадяни Польщі у віці від 32 до 60 років.

[L]

Відзначається, що організована злочинна група незаконно провозила зброю зі Словаччини до Польщі, Росії та України.

96 вилучених одиниць вогнепальної зброї включають револьвери, пістолети, автоматичні гвинтівки і ручні кулемети. За підсумками дня обшуків також було конфісковано кілька тисяч патронів різного калібру і одну ручну гранату.

Крім того, під час обшуків було виявлено готівку на суму понад 50 тисяч євро, 14 рослин марихуани і деяку кількість амфетаміну. Справа велася в тісній співпраці з Європолом.

Ця операція відбувається в рамках ширшого розслідування, що триває два роки і проводиться польською прикордонною службою.

Результати вже призвели до вилучення близько 200 одиниць вогнепальної зброї і близько 2 700 одиниць боєприпасів. 15 осіб - 9 громадян України, 1 громадянин Росії і 5 громадян Польщі - були затримані.

www.eurointegration.com.ua

Архів журналу Віче

Віче №11/2016 №11
Реклама в журналі Інформація авторам Передплата
Останні новини

В Axios назвали причини зриву зустрічі Зеленського і Віткоффа в Туреччині Вчора, 19 листопада

Глава МЗС Польщі розкритикував розпалювання політиками антиукраїнських настроїв Вчора, 19 листопада

Ердоган закликав відновити переговори у Стамбулі та розширити їхній зміст Вчора, 19 листопада

Декларація про відходи: як одна форма захищає бізнес від штрафів і відкриває двері для інвестицій Вчора, 19 листопада

Іспанія виділить ще 615 млн євро на військову допомогу Україні  Вчора, 19 листопада

Зеленський планує в Туреччині обговорити з Ердоганом "справедливий мир" Вчора, 19 листопада

Туск: виконавцями підриву залізниці вважають двох українців, що співпрацюють з РФ 18 листопада

Тисячі словаків у річницю "оксамитової революції" протестували проти Фіцо 18 листопада

У Польщі після диверсії відновили рух на пошкодженій залізничній ділянці 18 листопада

Reuters: Зеленський у Туреччині зустрінеться із Віткоффом 18 листопада