Пн, 14 червня 2021

"Слуга народу" до кінця сесії хоче ухвалити закон про олігархів – Корнієнко

Парламентська фракція "Слуга народу" хотіла б ухвалити законопроєкт про олігархів до кінця сесії: у першому та другому читаннях.

Парламентська фракція "Слуга народу" хотіла б ухвалити законопроєкт про олігархів до кінця сесії: у першому та другому читаннях.

Джерело: голова партії "Слуга народу" Олександр Корнієнко в інтерв’ю для "РБК-Україна"

Пряма мова: "Ми хотіли би до кінця сесії. Наступного тижня (з 14 червня) очікується засідання комітету національної безпеки. І тоді на пленарному тижні з 28 червня по 2 липня будемо голосувати в залі Верховної ради".

Деталі: Лідер партії також каже, що у цілому законопроєкт також хотіли б ухвалити до кінця сесії, але, можливо, це станеться восени, зважаючи на кількість правок.

Що передувало: Президент Володимир Зеленський заявив, що якщо хтось спробує домовлятись із нардепами щодо закону про олігархів, то він винесе це питання на всеукраїнський референдум.

Передісторія:

На сайті Ради з'явився текст проєкту закону Зеленського про олігархів. Зокрема, такий статус набуватимуть особи, які відповідатимуть чотирьом критеріям: участь у політичному житті, вплив на ЗМІ, є кінцевим бенефіціарним власником монополії, підтверджена вартість активів особи перевищує один мільйон прожиткових мінімумів (це 2 млрд 270 млн).

Секретар РНБО Олексій Данілов заявив, що для проведення деолігархізації, окрім основного закону, необхідно буде ухвалити 11 нормативно-правових актів, включно з іншими законами. Для їх розробки президент дав два тижні.

Закон про олігархів хочуть запровадити на тимчасовий період, а далі ухвалити "цивілізовані механізми", які дозволять запобігати впливу олігархів на суспільне життя. Про це заявив міністр юстиції Денис Малюська.

Читайте також: Олігархи в законі. Кого хоче "розкуркулити" Зеленський

Українська правда

www.epravda.com.ua

Архів журналу Віче

Віче №5/2016 №5
Реклама в журналі Інформація авторам Передплата
Останні новини

Президент Фінляндії готовий представляти ЄС на переговорах з Росією Вчора, 25 травня

Тихановська прибула з першим візитом до Києва та зустрінеться із Зеленським Вчора, 25 травня

Сценарії використання надувної фотозони на різних типах заходів Вчора, 25 травня

Реакція ЄС на удар по Києву, Польща карає блогера з України, напад під Білим домом: новини вихідних 24 травня

Прем’єр Канади про масовану російську атаку: не змінює програшу Росії у війні 24 травня

Зеленський: присутність України в ЄС має бути повноправною 24 травня

Польща заборонить в’їзд українському блогеру на 5 років за приїзд на авто до Морського Ока 24 травня

ЗМІ: Зеленський вважає ідею щодо "асоційованого членства" несправедливою 23 травня

Зеленський обговорив мирні зусилля з лідерами Німеччини, Британії та Франції 22 травня

Генсек НАТО заявив про нові обіцянки допомоги Україні від союзників 22 травня