Посли країн "Групи семи" в Україні назвали професійним і конкурентним процес відбору голови правління ПриватБанку
Посли країн "Групи семи" в Україні назвали професійним і конкурентним процес відбору голови правління ПриватБанку.
Про це йдеться у заяві групи послів країн G7 з підтримки реформ в Україні, повідомляє "Європейська правда".
"Посли G7 вітають Герхарда Бьоша зі затвердженням Національним банком України його кандидатури на посаду нового голови правління ПриватБанку. На цьому завершується конкурентний і професійний процес відбору, проведений наглядовою радою для найбільшого державного банку в Україні", - сказано в опублікованій у четвер 10 червня заяві у Twitter.
Посли зауважили, що якість процесу відбору, зокрема стійкість до зовнішнього тиску, свідчить про переваги належного корпоративного управління.
"Ми повторюємо свій заклик до якомога скорішого прийняття комплексного законодавства щодо вдосконалення корпоративного управління держпідприємствами", - додали дипломати.
8 червня 2021 року Національний банк погодив Герхарда Бьоша на посаду голови правління ПриватБанку.
Бьош призначений строком на п’ять років. З листопада 2010 року до 30 квітня 2021 року він обіймав посаду першого заступника голови правління Райффайзен Банку Аваль.
Європейська правда
Архів журналу Віче
|
№7 |
| Реклама в журналі Інформація авторам Передплата |
Зеленський хоче зробити Качку представником України в ЄС
Рада затвердила Ченцова віцепрем'єром з європейської та євроатлантичної інтеграції
Генсек НАТО прокоментував зміну міністра оборони України
Британія та Швеція спільно нададуть 300 млн євро для постачання літаків Україні
Сибіга повідомив деталі перемовин з очільником МЗС Туреччини у Києві
У Польщі висунули звинувачення українцю за написи, що прославляють УПА та Бандеру
Вучич знову не підписав декларацію саміту "Південно-Східна Європа – Україна"
Віцепрем’єром з євроінтеграції замість Качки може стати постпред при ЄС Ченцов
Радев: Болгарія більше не братиме участі у "коаліції рішучих"
Рада ратифікувала Угоду про вільну торгівлю між Україною та Туреччиною