Чт, 20 травня 2021

Рада звернеться до Конгресу США щодо санкцій через будівництво "Північного потоку-2"

Голова Верховної Ради Дмитро Разумков доручив профільному комітету розглянути проєкт постанови про звернення парламенту до Палати представників і Сенату Конгресу США щодо впровадження санкцій через будівництво газопроводу "Північний потік-2".

Голова Верховної Ради Дмитро Разумков доручив профільному комітету розглянути проєкт постанови про звернення парламенту до Палати представників і Сенату Конгресу США щодо впровадження санкцій через будівництво газопроводу "Північний потік-2".

Про це Разумков повідомив на пленарному засіданні парламенту в четвер, пише "Європейська правда" з посиланням на агентство "Інтерфакс-Україна".

"Наразі готується. .. проєкт постанови про звернення Верховної Ради України до Палати представників і Сенату Конгресу Сполучених Штатів Америки 117-го скликання щодо активізації зусиль зі зміцнення енергетичної безпеки України та Європи шляхом впровадження санкцій стосовно будівництва газопроводу "Північний потік-2", - повідомив Разумков.

Спікер доручив профільному комітету ВР у четвер провести засідання і підготувати цей проєкт постанови до розгляду на засіданні парламенту 21 травня після "години запитань до уряду".

Як повідомлялося, адміністрація президента США Джо Байдена вирішила відмовитися від санкцій проти компанії-оператора "Північного потоку 2" - Nord Stream 2 AG і її керуючого директора Матіаса Варніга.

Водночас Держдепартамент США запропонував ввести санкції щодо чотирьох російських кораблів, які беруть участь в будівництві "Північного потоку-2", і чотирьох пов'язаних з проєктом компаній.

Читайте також - Ще не перемога "Газпрому": як Україні повернути підтримку США щодо "Північного потоку-2"

Українська правда

www.epravda.com.ua

Архів журналу Віче

Віче №12/2015 №12
Реклама в журналі Інформація авторам Передплата
Останні новини

Зеленський перед зустріччю з Трампом відвідає Канаду Сьогодні, 27 грудня

Зеленський вважає, що США тепер краще розуміють червоні лінії України Сьогодні, 27 грудня

"Львівський формат": Качка розкрив деталі руху України в ЄС без згоди Орбана Сьогодні, 27 грудня

У Москві дали зрозуміти, що відкидають план України і США з 20 пунктів Сьогодні, 27 грудня

Сенатори США від обох партії засудили різдвяні атаки Росії на Україну Вчора, 26 грудня

В Ірландії кажуть, що інцидент з дронами під час візиту Зеленського – не провал спецслужб 25 грудня

Зеленський про відмову від НАТО у "мирному плані": Україна свій вибір зробила 24 грудня

Зеленський: США після закінчення війни будуть йти на зняття санкцій з РФ 24 грудня

Зеленський розкрив узгоджений із США "мирний план" з 20 пунктів 24 грудня

Прогноз-2026 від Мелоні, кораблі класу "Трамп", Польща затримала шпигуна: новини дня 24 грудня