Вт, 11 травня 2021

РНБО нарахувала 13 олігархів в Україні

При розробці закону про олігархів апарат Ради національної безпеки та оборони виходить із того, що до цієї категорії можна "впевнено зарахувати 13 осіб".

При розробці закону про олігархів апарат Ради національної безпеки та оборони виходить із того, що до цієї категорії можна "впевнено зарахувати 13 осіб".

Джерело: секретар РНБО Олексій Данілов, виступаючи на Всеукраїнському форумі "Україна 30. Безпека країни" 11 травня

Пряма мова: "Один із великих викликів, який сьогодні існує… і на крайньому засіданні Ради нацбезпеки і оборони президент дав завдання апарату Ради нацбезпеки, Антимонопольному комітету, Офісу президента розробити закон про олігархів, які на сьогоднішній день мають дуже великий вплив на нашу економіку, наші внутрішньополітичні та зовнішньополітичні процеси.

На мою думку, і за критеріями апарату РНБО, які ми враховуємо, готуючи цей документ, ми маємо на увазі 13 осіб, яких ми можемо з упевненістю віднести до олігархічного середовища. Які мають дуже великий вплив всередині і зовні нашої країни".

Деталі: Прізвища олігархів Данілов не назвав.

UPD: Колишній народний депутат член наглядової ради "Укрзалізниці" Сергій Лещенко з посиланням на свої джерела, пише, що під критерії олігархів можуть потрапити Рінат Ахметов, Петро Порошенко, Дмитро Фірташ, Ігор Коломойський, Віктор Пінчук, Сергій Льовочкін, Віктор Медведчук, Вадим Новинський, Юрій Косюк, Олег Бахматюк, Костянтин Жеваго та подружжя Герег.

Шестеро людей із цього списку входять до цьогорічного рейтингу мільярдерів Forbes.

Передісторія:

15 квітня президент Зеленський запропонував РНБО та Офісу президента разом із Антимонопольним комітетом розробити законопроєкт про статус олігарха.

Перший заступник голови Верховної Ради Руслан Стефанчук повідомляв, що в анонсованому законопроєкті буде сім критеріїв, за якими визначатимуть, хто є олігархом.

За словами міністра закордонних справ Дмитра Кулеби, закон про олігархів, який запропонував розробити президент, враховуватиме досвід Сполучених Штатів.

Українська правда

www.epravda.com.ua

Архів журналу Віче

Віче №7/2016 №7
Реклама в журналі Інформація авторам Передплата
Останні новини

Сибіга розповів про головне послання до саміту НАТО після масованого удару РФ Сьогодні, 06 липня

Зеленський очікує сильних рішень від саміту НАТО після чергової російської атаки Сьогодні, 06 липня

Де зупинитися туристу в Києві: райони, плюси й мінуси Сьогодні, 06 липня

«Я не уявляла, з чого починати»: історія про те, як організувати похорон у Києві та скільки на це піде грошей Сьогодні, 06 липня

Заміна ІПН при зміні прізвища: повний гайд Сьогодні, 06 липня

ЗМІ: Трамп зустрінеться із Зеленським на саміті НАТО Сьогодні, 06 липня

Міністр оборони Польщі доручив розсекретити військову допомогу Україні Вчора, 05 липня

Заяви з Польщі про Україну в ЄС, місце трибуналу для Путіна, 250 років США: все за вихідні Вчора, 05 липня

Фінляндія частково закривала небо й море на півдні через українську атаку в районі Петербурга 04 липня

Загроза нападу на Польщу, політична криза у Молдові, поступка Мадяра Україні: новини дня 04 липня