Ср, 05 травня 2021

Рада нацбезпеки візьметься за тарифи, просить дані про власників газових та енергокомпаній – ЗМІ

Рада нацбезпеки та оборони України розгляне питання "ускладнення економічної ситуації через підвищення тарифів на комунальні послуги", для цього просить у прем’єр-міністра Дениса Шмигаля дані про власників газових та енергокомпаній

Рада нацбезпеки та оборони України розгляне питання "ускладнення економічної ситуації через підвищення тарифів на комунальні послуги", для цього просить у прем’єр-міністра Дениса Шмигаля дані про власників газових та енергокомпаній.

Про це повідомляє Liga.net з посиланням на листа від секретаря РНБО Олексія Данілова.

Відтак, Данілов просить Шмигаля надати матеріали щодо структури власності енергогенерувальних та енергопостачальних компаній, газопостачальників та газзбутів, а також ліцензованих Нацкомісією з тарифів теплопостачальних компаній.

Також РНБО запитує "історії переходу прав власності на зазначені компанії у приватну власність".

У листі секретар Ради нацбезпеки просить прем’єра підготувати матеріали щодо підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги та щодо вдосконалення держрегулювання на відповідних ринках.

Liga.net

Нагадуємо:

Кабмін не змінив тариф на електроенергію для населення, залишивши ціну на рівні 1 грн 68 коп за кВт/год.

Також уряд 28 квітня продовжив механізм дії покладених соціальних обов'язків (ПСО) до 30 червня.

www.epravda.com.ua

Архів журналу Віче

Віче №12/2015 №12
Реклама в журналі Інформація авторам Передплата
Останні новини

Зеленський про війська США в Україні як гарантію безпеки: "Ми це проговорюємо" Сьогодні, 30 грудня

Зеленський: було б бажано, щоб Трамп прилетів в Україну літаком Сьогодні, 30 грудня

Туск: мир в Україні на горизонті, йдеться про тижні Сьогодні, 30 грудня

Туск: в рамках гарантій безпеки США готові відправити в Україну військових Сьогодні, 30 грудня

Квартирный переезд в Киеве Сьогодні, 30 грудня

Пральна машина не нагріває воду: як це впливає на якість прання і ваше здоров'я Сьогодні, 30 грудня

Туск: до завершення мирних переговорів ще далеко Вчора, 29 грудня

Зеленський: зустрічі зі США та Європою у січні мають призвести до переговорів України з РФ Вчора, 29 грудня

Зеленський: Україна хоче від США гарантії безпеки на 30-50 років, Трамп буде думати Вчора, 29 грудня

Зеленський: команди США та України зустрінуться на тижні для узгодження питань Вчора, 29 грудня