Основною темою переговорів президента України Володимира Зеленського з лідерами Франції та Німеччини була безпекова ситуація на Донбасі на проведення "нормандського саміту"

Основною темою переговорів президента України Володимира Зеленського з лідерами Франції та Німеччини була безпекова ситуація на Донбасі та проведення "нормандського саміту".
Як повідомляє "Європейська правда", про це український президент розповів на брифінгу в Парижі.
"Ми проговорили безпекову ситуацію на Сході Україні, яка діяла з 20 липня і діяла дуже непогано, але десь із другої половини грудня ми побачили ускладнення ситуації на контактній лінії та тимчасово окупованій території. Усі ці випадки я розповів детально пану Макрону, а потім і пані Меркель", - сказав Зеленський.
Журналістка спитала Зеленського, що б він сказав російському президенту Владіміру Путіну, якби він приєднався до розмови. "Підключення пана Путіна не було, тому мені складно відповісти, що б я йому сказав, якби було підключення. Хоча я налаштований на те, щоб ми всі вчотирьох підключилися з питання безпекової ситуації на Сході України і деокупації наших територій", - додав він.
Раніше повідомлялося, що особисті переговори президентів України та Франції затягнулися настільки, що від одного з форматів зустрічі довелося відмовитися.
Перед візитом Зеленський говорив, що однією з ключових тем розмови стане тематика конфлікту з РФ, і висловлював сподівання, що Макрон зробить штучне дихання Нормандському формату.
Архів журналу Віче
|
№5 |
| Реклама в журналі Інформація авторам Передплата |
Сибіга у понеділок вирушить до Брюсселя на серію подій
ЗМІ: Німеччина планує перемовини з США щодо далекобійних ракет
Фіцо після візиту в Москву заявив, що Зеленський має дзвонити Путіну
Зеленський підтвердив перемир’я і обмін, анонсовані Трампом
Глави МЗС ЄС 11 травня обговорять нові аспекти гарантій безпеки для України
ЗМІ: Нідерланди поновлюють спроби використати росактиви на користь України
64% угорців розраховують, що Мадяр поліпшить відносини з Україною
В Болгарії затвердили новий уряд на чолі з проросійським експрезидентом
FT: ЄС готується до можливих переговорів з Росією щодо завершення війни
У ЄС відповіли на заклик Росії евакуювати дипломатів з Києва на 9 травня