Прокуратура спільно з Державною фіскальною службою проводить обшуки в учасників конвертаційних центрів у 16 регіонах України.
Прокуратура спільно з Державною фіскальною службою проводить обшуки в учасників конвертаційних центрів у 16 регіонах України.
Джерело: Київська міська прокуратура, речниця відомства Надія Максимець у коментарі УП
Деталі: В межах спецоперації "Детінізація" проводяться 85 обшуків в офісних та складських приміщеннях низки суб’єктів господарювання.
За даними слідства вказані підприємства можуть бути причетними до надання послуг з конвертації коштів, отриманих внаслідок фіктивних фінансово-господарських операцій із підприємствами реального сектору, діяльність яких завдала державному бюджету збитків в особливо великому розмірі.
До слідчих заходів залучено понад 200 осіб кадрового складу столичного та регіональних підрозділів ДФС.
Як уточнила УП Максимець, обшуки проводять на території 15 регіонів України та в місті Києві в межах розслідування кількох кримінальних проваджень за фактами ухилення від сплати податків у особливо великих розмірах та підроблення реєстраційних документів підприємств.
Українська правда
Архів журналу Віче
|
№2 |
| Реклама в журналі Інформація авторам Передплата |
Угорщина заявила, що припиняє постачання дизельного палива до України
Словаччина слідом за Угорщиною зупиняє експорт дизельного палива в Україну
В Умєрова кажуть, що Україна та РФ мали окрему зустріч у Женеві
Україна запровадила санкції проти Александра Лукашенка
Зеленський: Росія намагається затягнути перемовини, які мали б уже вийти на фінальний етап
Віткофф прокоментував перебіг переговорів у Женеві
Переговори у Женеві, Польща хоче репарацій від РФ, контрабанда матрьошок: новини дня
Умєров розповів про перший день переговорів у Женеві
У Женеві розпочалися переговори США, України та Росії
ЄС радять готуватися до ризиків через потепління на приблизно 3 градуси до кінця століття