Чт, 15 квітня 2021

Глава МЗС Литви застеріг РФ від перетину "червоних ліній": наслідки будуть неуникні

Глава МЗС Литви Габріелюс Ландсбергіс закликав Росію до деескалації ситуації довкола кордону України і повернення до дипломатичних шляхів вирішення конфлікту.

Глава МЗС Литви Габріелюс Ландсбергіс закликав Росію до деескалації ситуації довкола кордону України і повернення до дипломатичних шляхів вирішення конфлікту.

Про це він сказав на пресконференції з міністрами закордонних справ України, Латвії та Естонії у Києві, повідомляє "Європейська правда".

"Саме Росія має припинити свої агресивні дії, перейти до деескалації ситуації і повернутися на єдиний дієвий шлях - це політичний шлях переговорів у мінському і нормандському форматах", - заявив Ландсбергіс.

"Після перетину "червоних ліній" політичні шляхи будуть менше реальними і наслідки будуть неуникними", - наголосив міністр.

Своєю чергою глава МЗС України Дмитро Кулеба наголосив, що "червоною лінією" є державний кордон України.

"Якщо вони перетнуть державний кордон, мають бути наслідки", - заявив він, висловивши сподівання, що дипломатичні зусилля допоможуть запобігти загостренню ситуації.

www.eurointegration.com.ua

Архів журналу Віче

Віче №4/2016 №4
Реклама в журналі Інформація авторам Передплата
Останні новини

Макрон: європейці повинні визнати, що тепер проти нас США, Китай і Росія Сьогодні, 25 квітня

Мерц окреслив, як бачить інтеграцію України до ЄС, але без швидкого вступу Сьогодні, 25 квітня

МЗС: Зеленський на Кіпрі домовився про нові внески до PURL Сьогодні, 25 квітня

У Литві офіційно висунули корупційні звинувачення експрем’єру Сквернялісу Вчора, 24 квітня

Как безопаснее подойти к покупке Twitter-аккаунта Вчора, 24 квітня

Прем’єр Албанії критикує ЄС за стратегічну помилку щодо Росії Вчора, 24 квітня

Лідери ЄС обговорили з Зеленським відкриття переговорних кластерів і військову підтримку Вчора, 24 квітня

У ЄС розповіли, що увійшло до 20-го пакета санкцій проти Росії 23 квітня

ЄС розширив санкції проти Білорусі в межах 20-го пакета заходів проти Росії 23 квітня

Орбан і Фіцо зняли вето: 90 млрд для України та 20-й пакет санкцій проти РФ ухвалені 23 квітня