У голосуванні не брали участі обрані депутати від п'яти опозиційних партій, які відмовляються увійти в парламент.

Парламент Грузії на пленарному засіданні у понеділок ввечері оголосив вотум довіри уряду на чолі з прем'єр-міністром Іраклієм Гарібашвілі.
Про це повідомляє "Європейська правда" із посиланням на "Руставі 2".
За підтримку уряду проголосували 89 депутатів, 2 були проти.
У голосуванні не брали участі обрані депутати від п'яти опозиційних партій, які відмовляються увійти в парламент, вважаючи, що результати парламентських виборів 31 жовтня 2020 року були сфальсифіковані владою на користь правлячої партії "Грузинська мрія".
Саме "Грузинська мрія" запропонувала Гарібашвілі на посаду прем’єр-міністра після відставки Георгія Гахарії з власної ініціативи.
До уряду увійшли два нових міністри - оборони Джуаншер Бурчуладзе та регіонального розвитку Іраклій Карселадзе.
38-річний Гарібашвілі був міністром оборони з вересня 2019 року. Після перемоги "Грузинської мрії" на парламентських виборах 2012 року він очолював Міністерство внутрішніх справ, а у 2013-2015 роках був прем’єром.
Гахарія подав у відставку через розбіжність позицій із партією щодо рішення суду про арешт Ніканора Мелії, лідера "Єдиного національного руху" - найбільшої опозиційної партії.
У МВС Грузії повідомили, що відклали виконання рішення суду у справі Мелії.
Представники опозиції заявляють, що після відставки Гахарії у країні мають відбутися дострокові парламентські вибори.
Детальніше про це читайте у статті: Шанс для Саакашвілі: як суд над лідером опозиції руйнує владу в Грузії.
Архів журналу Віче
|
№12 |
| Реклама в журналі Інформація авторам Передплата |
Україна приєдналась до санкцій Британії проти РФ
Сибіга підбив підсумки роботи України за рік у відносинах з ЄС
Зеленський назвав 5 речей, які хоче обговорити з Трампом
Зеленський перед зустріччю з Трампом відвідає Канаду
Зеленський вважає, що США тепер краще розуміють червоні лінії України
"Львівський формат": Качка розкрив деталі руху України в ЄС без згоди Орбана
У Москві дали зрозуміти, що відкидають план України і США з 20 пунктів
Сенатори США від обох партії засудили різдвяні атаки Росії на Україну
В Ірландії кажуть, що інцидент з дронами під час візиту Зеленського – не провал спецслужб
Зеленський про відмову від НАТО у "мирному плані": Україна свій вибір зробила