Ср, 06 травня 2020

Кулеба: бізнес зможе літати з главою МЗС для відкриття нових ринків

Міністерство закордонних справ України готує низку новацій для підтримки компаній, які хотіли би поставляти свою продукцію на експорт.

Міністерство закордонних справ України готує низку новацій для підтримки компаній, які хотіли би поставляти свою продукцію на експорт.

Як повідомляє "Європейська правда", про це заявив глава МЗС Дмитро Кулеба в ефірі "Сніданку 1+1".

Під час пандемії треба рятувати людей і економіки. Тому що, якщо ми не врятуємо економіку, нам всім буде дуже погано. В повноваженнях МЗС є дві речі: допомагати українським експортерам просувати їхні товари на зовнішні ринки і залучати інвестиції з-за кордону.

"Ми повністю перезавантажуємо такий орган при МЗС як Рада експортерів на інвесторів. Ми робимо кілька новацій, наприклад, бізнес зможе літати з міністром закордонних справ у відрядження за кордон, для того, щоб заручитися політичною підтримкою", - сказав Кулеба.

Він пояснив, що, МЗС анонсуватиме візити міністра в певну країну і компані, яка є членом Ради експортерів, і цікавиться ринком даної країни, зможе подати заявку і долучитися до цього візиту.

"Вони роблять заявки, ми дивимося, де реально можемо допомогти. Якщо потрібно, то людина може полетіти і ми організуємо відповідні зустрічі. Така політична підтримка бізнесу це те, що робиться у багатьох країнах світу. Я хочу запевнити, що ніякого лобізму певних компаній не буде. Буде прозора процедура, яка базуватиметься на найкращих стандартах наших міжнародних партнерів", - додав міністр.

Європейська правда

www.epravda.com.ua

Архів журналу Віче

Віче №12/2015 №12
Реклама в журналі Інформація авторам Передплата
Останні новини

Туск: до завершення мирних переговорів ще далеко Сьогодні, 29 грудня

Зеленський: зустрічі зі США та Європою у січні мають призвести до переговорів України з РФ Сьогодні, 29 грудня

Зеленський: Україна хоче від США гарантії безпеки на 30-50 років, Трамп буде думати Сьогодні, 29 грудня

Зеленський: команди США та України зустрінуться на тижні для узгодження питань Сьогодні, 29 грудня

Зеленський та Трамп зустрілися у Флориді для переговорів про мир Сьогодні, 29 грудня

Трамп каже, що зателефонує Путіну після розмови з Зеленським Сьогодні, 29 грудня

Зеленський і Трамп будуть домовлятися про послідовність втілення пунктів мирної угоди Сьогодні, 29 грудня

План розмови з Трампом, система проти дронів, у Польщі загинули 5 українців: все за вихідні Вчора, 28 грудня

Трамп повідомив про "продуктивну" розмову з Путіним перед зустріччю із Зеленським Вчора, 28 грудня

Стармер не доєднався до розмови Зеленського з євролідерами: ЗМІ назвали причину Вчора, 28 грудня