Відеоконференція за участі міністрів закордонних справ Німеччини, Франції, України та Росії підтверджена на 30 квітня.
Відеоконференція за участі міністрів закордонних справ Німеччини, Франції, України та Росії підтверджена на 30 квітня.
Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на власні джерела.
"Відеоконференція чотирьох глав МЗС країн "нормандської четвірки" підтверджена на 30 квітня", - сказав співрозмовник.
За даними джерел, останнім міністром, який дав згоду на переговори, став глава МЗС РФ Сергєй Лавров. При цьому попередні повідомлення російського міністерства вказують на те, що домовленість була досягнута за участі німецької сторони.
"Міністри домовилися врахувати розвиток ситуації при підготовці відеоконференції глав зовнішньополітичних відомств "нормандської четвірки", дата якої буде додатково узгоджена", - йшлося у повідомленні 16 квітня після телефонної розмови Лаврова з німецьким міністром Гайко Маасом.
Після цього було остаточно узгоджено проведення переговорів у форматі відеоконференції.
Раніше глава Офісу президента України Андрій Єрмак висловлював сподівання на проведення саміту у "нормандському форматі" на рівні лідерів країн у квітні.
Читайте також - "Нові загрози для Зеленського: які ідеї просуває Кремль на переговорах по Донбасу"
Архів журналу Віче
|
№12 |
| Реклама в журналі Інформація авторам Передплата |
Туск: до завершення мирних переговорів ще далеко
Зеленський: зустрічі зі США та Європою у січні мають призвести до переговорів України з РФ
Зеленський: Україна хоче від США гарантії безпеки на 30-50 років, Трамп буде думати
Зеленський: команди США та України зустрінуться на тижні для узгодження питань
Зеленський та Трамп зустрілися у Флориді для переговорів про мир
Трамп каже, що зателефонує Путіну після розмови з Зеленським
Зеленський і Трамп будуть домовлятися про послідовність втілення пунктів мирної угоди
План розмови з Трампом, система проти дронів, у Польщі загинули 5 українців: все за вихідні
Трамп повідомив про "продуктивну" розмову з Путіним перед зустріччю із Зеленським
Стармер не доєднався до розмови Зеленського з євролідерами: ЗМІ назвали причину