Польська PGNiG має намір приступити до розробки вуглеводнів у Львівській області в третьому кварталі 2020 року.
Польська PGNiG має намір приступити до розробки вуглеводнів у Львівській області в третьому кварталі 2020 року.
Про це повідомив віце-президент ради директорів компанії Роберт Перковський в ході Українського енергетичного форуму, передає Інтерфакс-Україна.
"У третьому кварталі 2020 року ми плануємо почати розробку. Найголовніше від вас (від України - ред. ) - чіткі правила гри на цьому ринку", - сказав він.
Нагадаємо:
Як повідомлялося, на початку грудня 2019 року польська компанія PGNiG SA і українська група компаній "ЕРУ" підписали угоду про розвідку і видобуток природного газу у Львівській області.
PGNiG - найбільша нафтогазова компанія Польщі, що займається розробкою газових і нафтових родовищ, видобутком, зберіганням і транспортуванням енергоносіїв, а також будівництвом і розвитком нафтогазової транспортної мережі, експортом і імпортом газу.
Архів журналу Віче
|
№12 |
| Реклама в журналі Інформація авторам Передплата |
Туск: до завершення мирних переговорів ще далеко
Зеленський: зустрічі зі США та Європою у січні мають призвести до переговорів України з РФ
Зеленський: Україна хоче від США гарантії безпеки на 30-50 років, Трамп буде думати
Зеленський: команди США та України зустрінуться на тижні для узгодження питань
Зеленський та Трамп зустрілися у Флориді для переговорів про мир
Трамп каже, що зателефонує Путіну після розмови з Зеленським
Зеленський і Трамп будуть домовлятися про послідовність втілення пунктів мирної угоди
План розмови з Трампом, система проти дронів, у Польщі загинули 5 українців: все за вихідні
Трамп повідомив про "продуктивну" розмову з Путіним перед зустріччю із Зеленським
Стармер не доєднався до розмови Зеленського з євролідерами: ЗМІ назвали причину