Чт, 30 січня 2020

Запахло провалом: нардеп розповіла, що насправді відбувається з законом про ринок землі

Рада не прийняла жодних поправок до закону про ринок землі, тому нардепи будуть вимагати відстрочки набуття його законної сили.

Рада не прийняла жодних поправок до закону про ринок землі, тому нардепи будуть вимагати відстрочки набуття його законної сили. Про це в ексклюзивному коментарі інтернет-виданню Новини України – From-UA розповіла депутат "Слуга народу" Юлія Яцик.

Коментуючи сьогоднішнє засідання Аграрного комітету, яке проходить в закритому режимі, наша співрозмовниця зазначає наступне: «Я не готова сказати, чому він закритий. Я тільки знаю, що там були певні питання для остаточного законопроекту по землі, і на комітеті розглядаються ці питання. Вони стосувалися лімітів, банків, відстрочки набуття законної сили закону».

Щодо якихось результатів, прийнятих рішень, які б можна було виносити на сесію, то нардеп відповіла ствердно: «У нас тривають дискусії з цього приводу. І ймовірно, що вони будуть все ж наполягати на винесенні цього питання на цю сесію».

Наша співрозмовниця не ризикує прогнозувати фінал самого голосування за цей закон, бо, за словами Юлії Яцик, ті депутати, які подавали поправки, вони зазначають про те, що якщо ці поправки будуть враховані, то, можливо, вони будуть голосувати, якщо ні, то ні.

«Я також в числі тих депутатів.

Проте мої поправки жодна врахована не була. Це стало приводом того, що коли у нас в січні було засідання, не виносили в Раду це питання, і запропонували провести ще одне засідання комітету, переглянути відхилені поправки», - додає парламентарій.

Наша співрозмовниця зауважує, що взагалі не прийняли поправки, які вони вносили.

«Жодної не прийняли. Тому у нас у фракції група депутатів, які подавали поправки і жодна поправка врахована не була, і вони сказали, що ми тоді не будемо голосувати за цей законопроект.

Тому, ймовірно, що це засідання відбувається для повторного перегляду цих поправок», - резюмувала наша співрозмовниця Юлія Яцик.

from-ua.com

Архів журналу Віче

Віче №12/2015 №12
Реклама в журналі Інформація авторам Передплата
Останні новини

Квартирный переезд в Киеве Сьогодні, 30 грудня

Пральна машина не нагріває воду: як це впливає на якість прання і ваше здоров'я Сьогодні, 30 грудня

Туск: до завершення мирних переговорів ще далеко Вчора, 29 грудня

Зеленський: зустрічі зі США та Європою у січні мають призвести до переговорів України з РФ Вчора, 29 грудня

Зеленський: Україна хоче від США гарантії безпеки на 30-50 років, Трамп буде думати Вчора, 29 грудня

Зеленський: команди США та України зустрінуться на тижні для узгодження питань Вчора, 29 грудня

Зеленський та Трамп зустрілися у Флориді для переговорів про мир Вчора, 29 грудня

Трамп каже, що зателефонує Путіну після розмови з Зеленським Вчора, 29 грудня

Зеленський і Трамп будуть домовлятися про послідовність втілення пунктів мирної угоди Вчора, 29 грудня

План розмови з Трампом, система проти дронів, у Польщі загинули 5 українців: все за вихідні 28 грудня