Міністр енергетики РФ Олександр Новак назвав рішення про заборону на імпорт російської електроенергії в Україну не конструктивним, і висловив надію на скасування цього рішення.
Міністр енергетики РФ Олександр Новак назвав рішення про заборону на імпорт російської електроенергії в Україну не конструктивним, і висловив надію на скасування цього рішення.
Про це він заявив в інтерв'ю телеканалу "Росія 24".
"Такі рішення не дуже конструктивні, тому що вони не спрямовані на енергобезпеку і надійне енергопостачання споживачів", - сказав Новак.
Новак додав, що населенню і комерційним організаціям, яким важливіше за все наявність в приміщенні світла і тепла, позиція Києва "не додає оптимізму". "Сподіваємося, що колись це рішення буде скасовано", - резюмував він.
Нагадуємо:
25 грудня президент Володимир Зеленський підписав закон, який встановлює заборону на продаж та/або постачання електричної енергії, імпортованої з Російської Федерації (за двосторонніми договорами та на внутрішньодобовому ринку).
Архів журналу Віче
|
№12 |
| Реклама в журналі Інформація авторам Передплата |
Президент: деякі документи для завершення війни будуть готові до підписання в січні
Зеленський про війська США в Україні як гарантію безпеки: "Ми це проговорюємо"
Зеленський: було б бажано, щоб Трамп прилетів в Україну літаком
Туск: мир в Україні на горизонті, йдеться про тижні
Туск: в рамках гарантій безпеки США готові відправити в Україну військових
Квартирный переезд в Киеве
Пральна машина не нагріває воду: як це впливає на якість прання і ваше здоров'я
Туск: до завершення мирних переговорів ще далеко
Зеленський: зустрічі зі США та Європою у січні мають призвести до переговорів України з РФ
Зеленський: Україна хоче від США гарантії безпеки на 30-50 років, Трамп буде думати