передплата Українською | In English

№3, лютий 2008

«Чуття єдиної родини»«Чуття єдиної родини»

Поділитися:

«Тут краса, тут велич духу, тут вистраждане прагнення до єдиної Української державності», – таку оцінку дала експонатам виставки образотворчого мистецтва «Соборність» Омбудсман України Ніна Карпачова.

Ця добротворча акція, присвячена 89-й річниці проголошення Акту Злуки, проходила саме в Світлиці Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини. На унікальному мистецькому вернісажі зібрано твори більш як 50 майстрів пензля з різних куточків нашої держави. Саме вони виступили своєрідними повпредами художньої інтелігенції, підтримавши дух народної дипломатії щодо зміцнення мостів дружби між усіма регіонами України.

– Мета нашої виставки, – наголосила Ніна Карпачова, – дати не лише простір для реалізації культурних прав людини, а й показати велич і красу творчого духу нашого народу, наголосити на неповторності кожної людської особистості, її праві на щастя. Водночас представити широкій громадськості потенціал мистецької України і тим самим об’єднати суспільство в прагненні до взаєморозуміння, формування «чуття єдиної родини», переконаності в тому, що права і свободи кожного можуть реалізовуватися лише в суспільній злагоді, мирі та єдності.

 

Коментарі

Заповніть поля відмічені червоним!

Додати коментар

Увійдіть в систему, використовуючи аккаунт соціальної мережі:
Коментар:

Поля відмічені *(зірочкою) обов'язкові для заповнення.

Плакат - брат барикад

Архів журналу Віче

Віче №1/2016 №1
Реклама в журналі Інформація авторам Передплата