№1, січень 2007

Ще один не дуже оптимістичний рік

Подивіться на гороскоп першого дня 2007-го. Він зроблений на момент, коли енергетика року отримує найпершу ініціацію. На рік можна подивитись, як на особистість зі своїми прикметами та вдачею. Щось у ній нас, людей, влаштовуватиме, щось – ні, та в будь-якому разі рік доведеться поважати як космічну сутність, що має власне життя. Не ми робимо його тим чи іншим, а він диктує спосіб існування. У широких межах погодно-кліматичних, ландшафтно-геологічних й соціально-економічних умов ми діятимемо за власними планами й стратегіями, але характер року завжди даватиметься взнаки: заважатиме або допомагатиме нам жити. Цим можна скористатися чи лишити поза увагою – на ваш розсуд.

В астрології вважається, що перший день періоду задає узагальнені характеристики всього періоду. Подивімося, які ж вони.

 Перша декада січня пройде в атмосфері святкової ейфорії, але підсвідомий тиск нерозв'язаних проблем лишатиметься фоном усіх почуттів. З астрологічної точки зору, дуже небезпечне 13 січня, коли Марс стане в поєднання з Плутоном, а Місяць буде в квадратурі до Венери й Хірона. Однією з можливих інтерпретацій цього є широке емоційне (Венера) незадоволення (квадратура) народу (Місяць) діями (Марс) влади (Плутон). Але які реальні події відповідатимуть цій конфігурації, залежатиме від конкретних дій конкретних людей, що визначає відносно слабкий суб'єктивний аспект між Марсом (активність) і Нептуном (емоційний фон суспільства). Дві останні декади січня емоційно навантажені й проблемні. Майже весь лютий, за винятком кількох днів, напружений і безпорадний: спустошеність і сподівання.

Березень на відміну від лютого майже цілковито триматиметься на високих емоціях, які не тільки матимуть весняне походження, а й частково пов'язані з послабленням режимних тисків. Аура певної релаксації перейде й на 1 квітня, але вже з 2 квітня напружені, ейфоричні й розслаблені дні приходитимуть на зміну один одному. Особливу увагу треба звернути на 9 квітня: несподівано виникає можливість отримати бажане. Після цього до кінця місяця майже всі дні можуть стати несподіванкою.

30 квітня й 1 травня дуже захищені, і треба бути невдахою, щоб ускочити в халепу цими днями. Ніч з 30 квітня на 1 травня бажано присвятити високій духовності.

До 13 травня вміння приймати виклик долі допоможе долати труднощі, проблеми й неприємності. З 25 травня треба бути особливо обережним, але в останні три дні травня виникнуть умови для прийняття дуже ефективних рішень. Вони зберігатимуться два перші тижні червня.

16 червня в космічній енергетиці з'являться нові складові, які значно покращують захист того, хто діє, однак додадуться обставини, без урахування котрих легко потрапити в пастку.

З 21 по 24 червня захист сягає максимуму.

26 червня не розслаблятися. До кінця червня й перші дні липня – пастки, пастки, пастки.

4 липня з'являться ознаки для нових сподівань. Два останні дні липня й два перші тижні серпня дадуть багато можливостей, але 15 липня – несподівані загрози.

З 21 по 24 серпня – пройти, як по лезу.

30 й 31 серпня Сонце перетинатиме лінію Місячних Вузлів, із чим пов'язана відповідальність перед народом. Згадайте про це та, якщо зможете, помоліться. Ситуація «підводного каміння» зберігатиметься до початку вересня.

Перші п'ятнадцять днів вересня несуть енергетику «емоційного запитання», а 16 й 17 вересня вимагають і допомагають розв'язувати проблеми. 18–20 вересня – зародження складних ситуацій.

Починаючи з 3 вересня до 27 грудня – проблеми з прийняттям рішень.

Останні дні року розкриються обіцянками та надіями. Іноді й це непогано.

Як бачите, не дуже оптимістичний прогноз: напруження, проблеми, протистояння. Але трин між Прозерпиною й Ураном стоїть на сторожі й дає нам шанс боротися за своє щастя й бути щасливими, хоч це не завжди легко. У важкі й напружені моменти мобілізовуйте внутрішні резерви й завжди пам'ятайте про інших людей. Допомагайте одне одному, тоді рік пройде оптимістичніше.

Автор: Семен ЧУРЮМОВ

Архів журналу Віче

Віче №4/2016 №4
Реклама в журналі Інформація авторам Передплата
Останні новини

Білий дім визнав, що через затримку з допомогою Україна втратила Авдіївку Сьогодні, 25 квітня

Голова МЗС: Лише військової допомоги США недостатньо для перемоги над Росією Вчора, 24 квітня

Глава Пентагону поговорив з грецьким колегою на тлі публікацій про тиск щодо Patriot для Києва Вчора, 24 квітня

Держдеп США згадав телемарафон у звіті щодо порушень прав людини Вчора, 24 квітня

Рекордна партія зброї з Британії, новини щодо допомоги США, МЗС обмежує "ухилянтів": новини дня Вчора, 24 квітня

Зеленський і Сунак обговорили найбільший військовий пакет від Британії 23 квітня

Знайти в США зброю для України на всю суму допомоги ЗСУ може бути проблемою – посол 23 квітня

Туск: Польща не передасть Patriot Україні, але допоможе іншими засобами 23 квітня

Кулеба пояснив, чому консульства України зупинили надання послуг чоловікам мобілізаційного віку 23 квітня

Зеленський заявив про домовленість щодо ATACMS для України 23 квітня