№24, грудень 2006

«Чужих дітей не буває...»«Чужих дітей не буває...»

Звернення голови Одеської обласної ради Миколи СКОРИКА та працівників виконкому
облради до органів місцевого самоврядування України

Шановні колеги!

Ми знаходимось напередодні нашого професійного свята – Дня місцевого самоврядування.

Святкування Дня місцевого самоврядування стало даниною визнання розвитку демократичного устрою держави, здатності народу самостійно організовувати своє життя і подальший розвиток.

Курс нашої держави на входження до цивілізованої європейської спільноти спонукає до прийняття європейських норм та моральних принципів, відповідного реформування внутрішнього устрою і взаємовідносин.

Минуло вже більш як півроку відтоді, як відбулися останні вибори до органів місцевого самоврядування. Час, достатній для того, щоб відчути, що висловлена довіра виборців – це не лише повага й визнання власного авторитету колишнього кандидата в депутати, а в першу чергу сподівання мешканців того чи іншого регіону на вирішення повсякденних і нагальних проблем. Це особливо важливо, якщо врахувати, що в нинішніх умовах держава фактично не може централізовано вирішувати всі без винятку проблеми, які виникають на місцях. Розв'язати ж їх, не спираючись на підтримку всього населення, а також без розвитку місцевого самоврядування – завдання практично нездійсненне.

Перед органами місцевого самоврядування всіх рівнів постало завдання налагодити чітку роботу нового депутатського корпусу, а також зберегти наступність у роботі, продовжити реалізацію вже прийнятих програм і в той же час вивести роботу місцевих рад нового скликання на вищий, більш якісний рівень, бо головною метою роботи рад є покращення життя наших людей.

Не можна не погодитись з тим, що особливої уваги потребують найбільш незахищені категорії суспільства: діти-сироти, діти, які залишилися без піклування батьків, діти, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи. На жаль, нині з об'єктивних причин важко розраховувати на те, що найближчим часом буде створено все необхідне не тільки для їх духовного та інтелектуального розвитку, поліпшення якості освіти та виховання, а й для забезпечення повноцінним харчуванням, одягом, умовами проживання.

Сподіваюсь, що ви поділяєте мою думку та думку працівників виконавчого апарату Одеської обласної ради, що чужих дітей не буває, та розумієте наше щире бажання віддати хоча б невелику частинку нашого особистого тепла цим дітям. Ми прагнемо показати їм, що може бути інакше, ніж вони бачать та відчувають зараз.

Ми просимо підтримати нас та щорічно перераховувати свій одноденний заробіток на потреби цієї найбільш соціально незахищеної категорії людей.

Ми глибоко переконані, що представники органів місцевого самоврядування – найбільш розвинута та сучасна частина нашого суспільства, яка завжди попереду, завжди поряд з людьми. Діяльність представників органів місцевого самоврядування у першу чергу спрямована на допомогу та любов до тих, хто поряд, хто потребує піклування.

Користуючись приємною нагодою, дозвольте привітати вас з Днем місцевого самоврядування.

Від усього серця бажаю вам і вашим сім'ям здоров'я, миру, злагоди, добра, успіхів, здійснення світлих мрій та добрих задумів, натхнення та плідної праці на благо нашого народу.

Архів журналу Віче

Віче №3/2016 №3
Реклама в журналі Інформація авторам Передплата
Останні новини

Интернет-магазин расходных материалов для промышленной сферы: Dvizzhok Сьогодні, 04 березня

Міністр оборони Німеччини: Витік розмови офіцерів ВПС – частина інформаційної війни Путіна Сьогодні, 04 березня

Сербія проведе повторні вибори у столиці після звинувачень у фальсифікаціях Вчора, 03 березня

ЄС розблокував ще 2 млрд євро заморожених коштів для Угорщини 02 березня

Росію офіційно вигнали з Дунайської комісії 02 березня

Макрон збирає лідерів партій парламенту Франції поговорити про "ситуацію в Україні" 02 березня

Байден підписав тимчасовий бюджет, щоб запобігти шатдауну 02 березня

Глава МЗС Чехії: Поразка України дасть Росії ресурси для нових "СВО" 01 березня

Канада допускає направлення небойових підрозділів в Україну за певних умов 01 березня

ЗМІ: Візиту Зеленського до Вірменії і Азербайджану не буде через рішення Баку 01 березня