№10, травень 2006

У Хмільник – по здоров'я й красу

У Хмільнику своєму голові стали довіряти ще більше, ніж це було під час його обрання на попередніх виборах.

У місті кажуть, що на Володимира Мельничука вже давно працює його авторитет. Знання, тактовність, уміння працювати з людьми і величезне прагнення обстоювати інтереси рідного міста – це ті риси, які вирізняють нового-старого міського голову з-поміж інших претендентів на найвищу посаду в міськраді курортного міста. Мрія Мельничука – зробити Хмільник таким, щоб ті, хто приїздить на лікування, поверталися здоровими і з радісною посмішкою згадували зелену оазу на березі Південного Бугу.

У Хмільнику більше десятка оздоровниць. Щорічно в них відпочивають і лікуються майже 40 тисяч людей з різних куточків колишнього Союзу. А в останні п'ять років приїздять також на лікування з далекого зарубіжжя. Місто змушене набувати європейських стандартів, каже В. Мельничук. Його обличчя, інфраструктура – це престиж держави. Самих зусиль міської влади тут замало.

Усі попередні роки на посаді голови В. Мельничук, крім щоденних буденних справ, працював над вирішенням стратегічних питань розвитку міста. Протягом цього часу підготовлено три важливі документи: законопроект "Про надання місту Хмільник статусу курорту державного значення", проект постанови Кабміну "Про курорт-поліс Хмільник" і Програму розвитку міста щодо розширення і вдосконалення мережі радонових лікувальних оздоровниць.

– Тепер, – каже Володимир Іванович, – треба добитися, щоб названі проекти набули статусу офіційних документів. На перший погляд, що здавалося б простіше? Але насправді все далеко не так.

Співрозмовник навів останній приклад із прийняттям у Верховній Раді законопроекту "Про надання місту Хмільник статусу курорту державного значення". За його словами, документ пройшов усі необхідні погодження, його вже обговорювали в першому читанні. Залишилося проголосувати. Але народні депутати не підтримали законопроект. На одному з останніх засідань сесії за його прийняття проголосували 215 парламентаріїв. Не вистачило незначної кількості голосів. Голова ВР удруге вніс пропозицію. Але документ знов не отримав належної підтримки.

– Сподіватимемося на глибше й предметніше розуміння проблеми новообраним парламентом, – каже Володимир Мельничук. – Адже вона виходить далеко за межі міста. Природа наділила його унікальними запасами радонових вод. Вони мають цілющі властивості при лікуванні цілої низки захворювань, особливо поширених нині, – хвороб хребта і суглобів. Гріх було б не скористатися такою можливістю. Тим часом хворі змушені записуватися в чергу, щоб потрапити на лікування. А ми лише наполовину використовуємо потужності наших радонових джерел.

Без названих документів, стверджує В. Мельничук, місто не може розвивати свою санаторно-лікувальну базу.

На запитання, що зміниться в роботі голови після його переобрання на цю посаду, Мельничук сказав, що він не стане іншим, а залишиться таким, як і раніше. Бо для прийняття тих чи інших змін або внесення певних коректив він не чекає виборів. Він робить це, як каже, по гарячих слідах. Нині, на його думку, для міста найбільше потрібно згуртувати сили керівників усіх суб'єктів господарювання. До виборів зробити це було непросто – кожен тоді вичікував, чим усе закінчиться, кожен виношував свої плани і сподівання. Тепер крапки над "і" розставлено – час працювати на громаду.

Архів журналу Віче

Віче №11/2016 №11
Реклама в журналі Інформація авторам Передплата
Останні новини

Всё, что Вы Хотели Знать о Хостинге Сайтов: Подробное Руководство Сьогодні, 30 листопада

Польща проситиме відновити дозвільну систему для українських перевізників - Моравецький Сьогодні, 30 листопада

Глава МЗС Австрії похвалив запрошення Лаврова на зустріч ОБСЄ: "Не треба боятися діалогу" Сьогодні, 30 листопада

Уряд Польщі каже про домовленість із перевізниками щодо блокади кордону з Україною Сьогодні, 30 листопада

РФ вперше не обрали до Виконавчої ради Організації із заборони хімічної зброї Сьогодні, 30 листопада

Єдиний шлях врятувати ОБСЄ – перезапуск організації без РФ, наполягає Кулеба Вчора, 29 листопада

Країни НАТО готуються до об’єднання ОПК, Україна від цього виграє – Кулеба Вчора, 29 листопада

Ще кілька міністрів бойкотуватимуть зустріч ОБСЄ через Лаврова – Кулеба Вчора, 29 листопада

Рада ЄС обговорить блокаду польсько-українського кордону Вчора, 29 листопада

Кулеба у НАТО відкинув ідеї та пропозиції щодо територіального компромісу з РФ Вчора, 29 листопада