Реформування правової системи України, яке розпочалося 1991 року й триває нині, передбачає та зумовлює необхідність системного підходу до вирішення питань із регулювання соціальних відносин нормами права та відповідності національного законодавства нормам міжнародного права, що диктує потребу в удосконаленні правозастосовної…
Здійснивши аналіз національного законодавства у сфері інформаційних відносин і особливо актів, котрі безпосередньо стосуються безпеки інформації та кібербезпеки, можна дійти таких висновків.…
Світова криза формує передумови та вимоги не тільки технологічного і структурно-економічного оновлення, а й переформатування політичної реальності, надає можливість здійснення передових трансформацій.…
Утвердження, забезпечення й захист конституційних прав та свобод людини й громадянина виступають базовою ідеєю формування правової системи і, зокрема, законодавства України.
Наука — це соціально значуща сфера людської діяльності, функція якої передбачає вироблення й застосування теоретично систематизованих знань про дійсність. Маючи на меті пізнання законів природи і суспільства, вона забезпечує відповідний вплив на природу й отримання корисних суспільству результатів.
Учені знову й знову шукають відповіді на давнє запитання: «А що робить мозок, коли він нічим не зайнятий?». Завдяки ультрасучасній апаратурі дослідники переконалися в тому, що під час «перепочинку» (сон тощо) голова… споживає енергії значно більше за денний рівень.…
Обговорюючи проблематику сутності корупції та її причини, науковці і практики намагаються чітко окреслити шляхи боротьби з цим явищем.
Сучасні тенденції європейської інтеграції України зумовлюють необхідність не лише сприйняття відповідних стандартів політичної культури, а й практичного втілення пов'язаних з ними інституціональних норм та принципів.
Тема судової влади в Україні завжди була в центрі уваги суспільства. Від результатів її сучасного реформування всі учасники суспільних відносин чекають досягнення реального правового прогресу, передусім здійснення правосуддя незалежним і справедливим судом.
До молодіжного сегмента ринку праці належить група населення, яка більше, ніж інші, потерпає від безробіття і тому потребує належної освітньої підготовки та виваженої державної підтримки під час трудової адаптації й освоєння першого робочого місця.…
Розвиток благодійного руху в Україні нерозривно пов'язаний із формуванням науково обґрунтованої правової та фінансової основи. Ефективна фінансова політика у цій сфері суспільних відносин є інструментом реалізації соціальних інтересів суспільства, важливим аспектом розвитку соціально-культурної сфери.
Однією з проблем сучасності, що підлягає всебічному обговоренню науковцями, є світова економічна криза. Деякі автори пропонують для з'ясування причин її виникнення розробити нові наукові напрями, галузі, теорії. Зокрема, В.
Архів журналу Віче
![]() |
№3 |
Реклама в журналі Інформація авторам Передплата |
У Трампа знову заявили, що вірять у готовність Путіна до миру і не бачать загрози для Європи
У Саудівській Аравії почались переговори делегацій України і США
Президент Чехії розповів, як США та Європа поділять гарантії безпеки для України
Міністр оборони Німеччини запевняє в надійності купівлі F-35 у США
Підготовка до створення трибуналу для Путіна на базі Ради Європи завершена
Комітет Бундестагу схвалив додаткові 3 млрд євро допомоги Україні на 2025 рік
У ЄС критикують "мільярдний" пакет Каллас для України через відсутність конкретики
ЄС може спрямувати на зброю Україні до 9 млрд євро за рахунок росактивів
Президент Чехії прибув до Києва