Пікетувальники вирішили під час сесії облради донести до влади свої вимоги. Зокрема, працівники медицини катастроф не погоджуються з реорганізацією, яка має відбутися в цій сфері. Відтак на їхню вимогу депутати перенесли розгляд цього питання на засідання сесії, яке відбудеться 29 березня.
Ще один пікет влаштували перевізники, які протестували через перенесення зупинок приміських маршрутів з Приміського вокзалу в центральній частині Львова на вулицю Стрийську, що за містом. Частина з них перекрила рух трамваїв на вулиці Підвальній, паралізувавши на кілька годин транспортну артерію міста. Третій пікет виставили працівники туберкульозного відділення Львівської психіатричної лікарні, які висловили протест проти закриття цього відділення.
Відтак голова Львівської облради Олександр Ганущин, зважаючи на неординарну ситуацію, звернувся з проханням до голів комісій вийти до пікетувальників, бо «внизу назріває не зовсім добра ситуація». З пікетувальниками розмовляли голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка, голова транспортної комісії облради Михайло Сидорович та керівник департаменту охорони здоров'я ОДА Богдан Чечотка. Влада намагається спільно з пікетувальники розв’язати проблеми.
Автор: Лариса МАРЧУК.
Архів журналу Віче
![]() |
№7 |
Реклама в журналі Інформація авторам Передплата |
Ексдержсекретар Трампа розповів, яким може бути його "мирний план" для України
Сікорський про дозвіл Україні бити вглиб РФ: Крапля камінь точить
Як знайти надійний пункт прийому алюмінію в Києві?
Почему опытные туристы выбирают Lowa
Порівняння вісків для виготовлення свічок
Президент Словаччини погрожує Україні через припинення транзиту роснафти
Чехія готує нову ініціативу з постачання Україні снарядів на 2025 рік
Штаб Трампа подав скаргу на Гарріс через передачу грошей із фонду Байдена
Польський міністр назвав вирішення історичних суперечок щодо Волині умовою вступу України до ЄС
Голова Секретної служби США, яка не попередила замах на Трампа, подала у відставку