25 листопада

Різновиди конвеєрних систем

Для ефективної роботи складів зазвичай використовують різні конвеєри, призначені для переміщення вантажів між зонами складів. З їхньою допомогою можна знизити трудовитрати та загальний рівень витрат на обробку товарів, навіть підвищити рентабельність підприємства та його конкурентоспроможність.

Для ефективної роботи складів зазвичай використовують різні конвеєри, призначені для переміщення вантажів між зонами складів. З їхньою допомогою можна знизити трудовитрати та загальний рівень витрат на обробку товарів, навіть підвищити рентабельність підприємства та його конкурентоспроможність.

Сучасні конвеєрні системи дозволяють об'єднати різні складські зони та забезпечити сортування й розподіл чи транспортування вантажів, що надходять з різних зон, за найвигіднішими маршрутами. Вони можуть працювати з різними типами товарів, у тому числі з ящиками, палетами, коробками, м'яким пакуванням та ін. У більшості випадків конвеєри робляться модульними. Це відкриває широкі можливості: обладнання можна впровадити максимально швидко, а також модернізувати лінії, які є в наявності, або провести їх масштабування.

конвеєрне обладнання

Види обладнання

Існує кілька основних різновидів конвеєрних систем:

  1. Стрічковий конвеєр. Має спеціальну стрічку, яка використовується для переміщення продукції. У такий спосіб можна пересувати різні вантажі, у тому числі й упаковані. Рух здійснюється як по горизонталі, так і під певними кутами.

  2. Привідний конвеєр. Він дозволяє прискорити процес транспортування вантажів між зонами, знизити навантаження на співробітників та підвищити швидкість обробки товарів. Приводиться в рух завдяки наявності спеціальних двигунів.
  3. Вертикальний конвеєр. Дозволяє підіймати вантажі на потрібну висоту. Подібні пристрої можуть працювати з палетами, ящиками, лотками та ін.

Існують й інші типи конвеєрного обладнання, які застосовуються на складах. Правильно підібрати його можна за допомогою фахівців: вони проведуть усі необхідні розрахунки, прокладуть ефективні логістичні ланцюжки та ін.

конвеєр

Переваги конвеєрів

До плюсів цього обладнання відносяться:

  1. Доступна вартість. Коштують системи відносно недорого та швидко окупаються при використанні навіть на невеликих складах.
  2. Довгий термін служби. Навіть при повному завантаженні якісні конвеєрні лінії працюватимуть щонайменше 10 років без капітального ремонту. Вони виготовляються з європейських компонентів та не потребують особливого обслуговування.
  3. Висока ефективність. За допомогою конвеєра можна переміщати різні вантажі на будь-які відстані та висоту. При цьому не використовується м'язова сила співробітників, повністю ліквідуються помилки, які виникають через неуважність людини.

До плюсів варто віднести й модульність конструкцій. За потреби ви завжди зможете додати нові лінії, подовжити їх, замінити на більш швидкісні чи вантажопідйомні, модернізувати чи просто перевезти на нове місце.

Де можна придбати якісне конвеєрне обладнання? Оптимальний варіант — безпосередньо у виробника. Компанія KAPELOU займається проєктуванням, розробкою, виготовленням та встановленням роботизованих систем для складів будь-якого розміру, а також подальшим обслуговуванням ліній. Саме ця компанія займає провідні позиції на українському ринку — рекомендуємо вам співпрацювати з професіоналами. KAPELOU дає офіційну гарантію на всю свою продукцію та пропонує клієнтам вигідні умови співпраці.

Архів журналу Віче

Віче №12/2015 №12
Реклама в журналі Інформація авторам Передплата
Останні новини

ЄС закликав країни Західних Балкан приєднуватися до зовнішньої політики і санкцій блоку Сьогодні, 07 грудня

Норвегія передає майже 15 млн євро для місії ЄС із тренування українських військових Сьогодні, 07 грудня

Безалкогольні напої в широкому асортименті в «Продукто» Вчора, 06 грудня

Латвія анулювала ліцензію телеканалу "Дождь" через ризики для нацбезпеки Вчора, 06 грудня

Макрон: я завжди підтримую прямий контакт із Путіним, ізоляція для нього найгірше 05 грудня

Угорщина заявила про виключення з граничної ціни на російську нафту, в рішенні ЄС цього немає 04 грудня

РФ і Білорусь змінили угоду про військову співпрацю, Лукашенко заявив про "єдину армію" 04 грудня

Рада ЄС затвердила рішення про обмеження ціни російської нафти 04 грудня

Кулеба: погрози отримали українські дипломати у 12 країнах, терористам нічого не вдасться 03 грудня

Нова військова місія ЄС для України досягла повної оперативної готовності - Боррель 03 грудня