передплата Українською | In English

Вт, 30 листопада 2021

Новини 29 листопада: 7 нових послуг у "Дії", імпорт електроенергії з Білорусі

Поділитися:

Про що говорили сьогодні?

Про нові послуги в "Дії". У "Дії" з’являться сім нових послуг, зокрема - можливість онлайн оформити субсидію та призначення пенсій.

Про імпорт електроенергії з Білорусі. Україна 29 листопада збільшила імпорт електроенергії з Білорусі до 900 МВт-год - минулого тижня поставки становили 415 МВт-год.

Про держборг. Державний та гарантований державою борг України у жовтні зменшився на 6,92 млрд грн, у доларовому еквіваленті зріс на 0,61 млрд доларів.

Про БЕБ. У проєкті бюджету на 2022 рік на Бюро економічної безпеки закладено 600 млн грн, водночас лише на зарплати необхідно 900 млн грн.

Про "Мотор Січ". Китайський інвестор Beijing Skyrizon вимагає від України повернути ,5 млрд через суд у Гаазі як компенсацію збитків, спричинених рішенням українського уряду повернути в державну власність підприємство "Мотор Січ".

Про зарплату. У жовтні 2021 року реальна зарплата зросла на 4% порівняно з вереснем 2020 року, проти вересня цього року - впала на 2,2%.

Ексклюзив ЕП:

Українці витратили 370 мільярдів на держбанки: чому цей бізнес залишається збитковим для держави та на що пішли гроші

Скільки, коли й на що держава витрачала кошти платників податків під час управління держбанками, та чому ці банки залишаються переважно тягарем на плечах громадян.

www.epravda.com.ua

Коментарі

Заповніть поля відмічені червоним!

Додати коментар

Увійдіть в систему, використовуючи аккаунт соціальної мережі:
Коментар:

Поля відмічені *(зірочкою) обов'язкові для заповнення.

Плакат - брат барикад

Архів журналу Віче

Віче №1/2016 №1
Реклама в журналі Інформація авторам Передплата