№3, лютий 2008

«Віче» – ваша трибуна

Голова Верховної Ради України Арсеній Яценюк затвердив «Основні заходи щодо вдосконалення взаємозв’язків Верховної Ради України шостого скликання з Верховною Радою Автономної Республіки Крим, місцевими органами виконавчої влади і органами місцевого самоврядування, їх асоціаціями».

 Документом, зокрема, передбачено організовувати робочі зустрічі та виїзні засідання комітетів парламенту з представниками органів місцевого самоврядування, налагодити прийом громадян народними депутатами України, їхні звіти перед виборцями в регіонах; заплановано також проводити «круглі столи» з актуальних питань законодавчого забезпечення місцевого самоврядування із залученням експертів, фахівців, громадськості; організовувати громадські слухання законопроектів на місцях, проводити відповідні дослідження та моніторинг з ефективності чинного законодавства, прогнозувати наслідки його застосування.

Висвітлення практичної роботи органів місцевого самоврядування та їхніх асоціацій, громадські обговорення законопроектів, що передбачають врегулювання правовідносин у сфері місцевого самоврядування та регіонального розвитку, рекомендовано місцевим електронним та друкованим ЗМІ, а також парламентським виданням. До речі, саме цій тематиці теоретичний і громадсько-політичний журнал Верховної Ради України «Віче» приділяє велику увагу у кожному номері видання. Не є винятком і нинішній.

А читачів і власне самих представників місцевого самоврядування усіх рівнів запрошуємо до співпраці. «Віче» – ваша трибуна.

Останні новини

ГУР прокоментувало можливе звернення Придністров’я про "приєднання до РФ" Сьогодні, 23 лютого

Голова МЗС Угорщини в Ірані домовлявся про торгівлю і "забув", як Тегеран постачає РФ зброю Сьогодні, 23 лютого

Бундестаг проголосував за пропозицію з далекобійною зброєю для України без згадки про Taurus Сьогодні, 23 лютого

Британія надасть Україні ще 200 ракет Brimstone Сьогодні, 23 лютого

Латвія першою в ЄС забороняє імпорт агротоварів з Росії та Білорусі Сьогодні, 23 лютого

Politico: Байден підтримує кандидатуру Рютте на пост генсека НАТО Вчора, 22 лютого

Посли ЄС попередньо погодили продовження торговельних пільг для України ще на рік Вчора, 22 лютого

ЗМІ: Канада готова профінансувати масові поставки боєприпасів в Україну Вчора, 22 лютого

Глава Єврокомісії: Переговорна рамка для вступу України буде готова не швидше літа 21 лютого

Обприскувачі для трактора: характеристики та переваги 21 лютого