передплата Українською | In English

№24, грудень 2007

Підвищили оклади

З 1 січня 2008 року за новими умовами здійснюватимуть грошове забезпечення військовослужбовців Міністерства оборони, Внутрішніх військ Міністерства внутрішніх справ, Служби безпеки, Державної прикордонної служби, Державної спеціальної служби транспорту, Управління державної охорони, Служби зовнішньої розвідки та інших розвідувальних органів, осіб рядового й начальницького складу Міністерства внутрішніх справ, Міністерства з питань надзвичайних ситуацій, Державної кримінально-виконавчої служби.

За словами директора Департаменту з питань державного регулювання заробітної плати та умов праці Олександра Товстенка, нові умови затверджені постановою Кабінету Міністрів України № 1294 від 7 листопада 2007 року «Про упорядкування структури та умов грошового забезпечення військовослужбовців, осіб рядового і начальницького складу».

Зазначеною постановою упорядковано та визначено розміри грошового забезпечення військовослужбовців, осіб рядового і начальницького складу в усіх силових структурах за єдиним підходом.

За новими умовами грошового забезпечення військовослужбовцям, особам рядового й начальницького складу значно підвищено розміри посадових окладів, що збільшує їхню питому вагу в грошовому забезпеченні до 50–60 відсотків. Тож зростає гарантованість та передбачуваність грошового забезпечення.

Так, у Збройних Силах посадові оклади збільшено: командиру взводу – зі 145 до 850 грн., старшому офіцеру – з 200 до 1200 грн. на місяць. Інспектору Міністерства внутрішніх справ посадовий оклад підвищено зі 130 до 850 грн., а старшому оперуповноваженому в особливо важливих справах – зі 165 до 1200 грн. на місяць.

Крім того, для окремих військовослужбовців збільшено розмір додаткових видів грошового забезпечення. Зокрема, надбавку за кваліфікацію в 1,5 разу особам офіцерського складу (крім військових льотчиків і штурманів, військових льотчиків і штурманів інструкторського складу), особам рядового, сержантського й старшинського складу, військовослужбовцям, які проходять службу за контрактом, та особам офіцерського складу – військовим льотчикам і штурманам, військовим льотчикам і штурманам інструкторського складу.

На 30 відсотків посадового окладу зросла винагорода за бойове чергування (бойову службу) військовослужбовцям у частинах і підрозділах ракетних військ, у частинах і підрозділах Повітряних сил, які несуть бойове чергування з протиповітряної оборони України, у розвідувальних (спецпризначення) з'єднаннях, частинах і підрозділах, на прикордонних заставах, у складі екіпажів літаків, вертольотів, кораблів і катерів Державної прикордонної служби за час бойового чергування (бойової служби).

Також встановлено нову надбавку за особливі умови служби, пов'язані з підвищеним ризиком для життя, в розмірі від 15 до 30 відсотків посадового окладу, військовослужбовцям (окрім військовослужбовців строкової служби), завданням яких є забезпечення недоторканності повітряного простору та простору в межах територіального моря України, а також тим, що виконують функцію з прикриття важливих об'єктів.

Загалом грошове забезпечення збільшується в середньому в 1,3–1,4 разу.

Автор: Олексій СИЩУК

Плакат - брат барикад

Останні новини

Путін не блефує, ЄС має всерйоз поставитися до його ядерних погроз – Боррель Вчора, 25 вересня

Французькі депутати хочуть розслідувати ймовірне російське фінансування партій 24 вересня

Зеленський доручив МЗС відреагувати на постачання Іраном безпілотників Росії 24 вересня

Президент Євроради закликав призупинити членство Росії в Радбезі ООН 24 вересня

Комісія ООН підтвердила скоєння Росією воєнних злочинів в Україні 23 вересня

23 держави і одна організація попросили ЄСПЛ долучитись до справи України проти РФ 23 вересня

Берлусконі напередодні виборів спричинив скандал заявами про вторгнення Путіна 23 вересня

Трибунал для Путіна, Захід коментує ядерні заяви РФ, Ізраїль продає "Залізний купол": новини дня 23 вересня

Пентагон: ядерні погрози Путіна не вплинуть на підтримку України 23 вересня

Зеленський утворив робочу групу для створення Спецтрибуналу щодо злочину агресії РФ 22 вересня