передплата Українською | In English

№24, грудень 2007

Підвищили оклади

З 1 січня 2008 року за новими умовами здійснюватимуть грошове забезпечення військовослужбовців Міністерства оборони, Внутрішніх військ Міністерства внутрішніх справ, Служби безпеки, Державної прикордонної служби, Державної спеціальної служби транспорту, Управління державної охорони, Служби зовнішньої розвідки та інших розвідувальних органів, осіб рядового й начальницького складу Міністерства внутрішніх справ, Міністерства з питань надзвичайних ситуацій, Державної кримінально-виконавчої служби.

За словами директора Департаменту з питань державного регулювання заробітної плати та умов праці Олександра Товстенка, нові умови затверджені постановою Кабінету Міністрів України № 1294 від 7 листопада 2007 року «Про упорядкування структури та умов грошового забезпечення військовослужбовців, осіб рядового і начальницького складу».

Зазначеною постановою упорядковано та визначено розміри грошового забезпечення військовослужбовців, осіб рядового і начальницького складу в усіх силових структурах за єдиним підходом.

За новими умовами грошового забезпечення військовослужбовцям, особам рядового й начальницького складу значно підвищено розміри посадових окладів, що збільшує їхню питому вагу в грошовому забезпеченні до 50–60 відсотків. Тож зростає гарантованість та передбачуваність грошового забезпечення.

Так, у Збройних Силах посадові оклади збільшено: командиру взводу – зі 145 до 850 грн., старшому офіцеру – з 200 до 1200 грн. на місяць. Інспектору Міністерства внутрішніх справ посадовий оклад підвищено зі 130 до 850 грн., а старшому оперуповноваженому в особливо важливих справах – зі 165 до 1200 грн. на місяць.

Крім того, для окремих військовослужбовців збільшено розмір додаткових видів грошового забезпечення. Зокрема, надбавку за кваліфікацію в 1,5 разу особам офіцерського складу (крім військових льотчиків і штурманів, військових льотчиків і штурманів інструкторського складу), особам рядового, сержантського й старшинського складу, військовослужбовцям, які проходять службу за контрактом, та особам офіцерського складу – військовим льотчикам і штурманам, військовим льотчикам і штурманам інструкторського складу.

На 30 відсотків посадового окладу зросла винагорода за бойове чергування (бойову службу) військовослужбовцям у частинах і підрозділах ракетних військ, у частинах і підрозділах Повітряних сил, які несуть бойове чергування з протиповітряної оборони України, у розвідувальних (спецпризначення) з'єднаннях, частинах і підрозділах, на прикордонних заставах, у складі екіпажів літаків, вертольотів, кораблів і катерів Державної прикордонної служби за час бойового чергування (бойової служби).

Також встановлено нову надбавку за особливі умови служби, пов'язані з підвищеним ризиком для життя, в розмірі від 15 до 30 відсотків посадового окладу, військовослужбовцям (окрім військовослужбовців строкової служби), завданням яких є забезпечення недоторканності повітряного простору та простору в межах територіального моря України, а також тим, що виконують функцію з прикриття важливих об'єктів.

Загалом грошове забезпечення збільшується в середньому в 1,3–1,4 разу.

Автор: Олексій СИЩУК

Плакат - брат барикад

Архів журналу Віче

Віче №7/2016 №7
Реклама в журналі Інформація авторам Передплата
Останні новини

Понад 40 держав зобов'язались у Лугано підтримати відновлення України Вчора, 05 липня

Швейцарія подвоїть підтримку України до понад 100 млн франків до кінця 2023 року Вчора, 05 липня

Зеленський у Лугано розповів про своє бачення відбудови України і потребу реформ Вчора, 05 липня

Зеленський підтвердив переговори з Туреччиною і ООН щодо експорту українського зерна Вчора, 05 липня

План ЄС по відбудові України, Швеція допоможе вступити у НАТО, Папа хоче до Києва: новини дня Вчора, 05 липня

Україна має завершити війну з Росією на своїх умовах – Джонсон Вчора, 05 липня

Укріплення берега річки 04 липня

В уяві Лукашенка Україна сама хоче нападу Білорусі 03 липня

Німецький міністр назвав крадіжку українського зерна Росією "огидною формою війни"  02 липня

Данія офіційно стала частиною спільної оборонної політики ЄС 02 липня