передплата Українською | In English

№11, червень 2007

Бути жінкою – це мистецтвоБути жінкою – це мистецтво

Поділитися:

Сучасний світ дає жінці чимало можливостей, але й кидає нові виклики. Вона мусить поєднувати освіченість і високі професійні якості з чуйністю дружини та матері. У кожної представниці прекрасної половини людства є власні секрети, як поєднати жіночість і професійну наполегливість, материнство й кар'єру. Тих, кому це вдається найліпше, 19 травня в Національній опері України відзначили премією «Жінка ІІІ тисячоліття».

Проект стартував торік, коли вперше цю премію отримали найвидатніші жінки України та зарубіжжя. Переможниці зініціювали створення міжнародної громадської організації «Жінка ІІІ тисячоліття», яка відтоді щорік відзначає досягнення представниць прекрасної статі з України та інших держав.
Премією нагороджуються найбільш гідні особи в трьох номінаціях: «Знакова постать», у якій вшановуються видатні особистості; «Рейтинг ІІІ тисячоліття», котрою відзначають найкращих у сферах бізнесу, культури, спорту; «Перспектива ІІІ тисячоліття», у якій нагороджують молодих жінок, що своїми досягненнями впевнено заявили про себе.
Серед нагороджених – представниці різних держав, соціальних верств і сфер діяльності. Цього року звання «Жінка ІІІ тисячоліття» у першій номінації удостоїлися видатний український кінорежисер Кіра Муратова, перша леді Грузії Сандра Елізабет Руловс, колишній посол Ізраїлю в Україні Наомі Бен-Амі та жінка-космонавт українського походження Гайдемарі Стефанишин-Пайпер. У номінації «Рейтинг ІІІ тисячоліття» відзначено, зокрема, народну артистку України Наталю Сумську, гімнастку Ганну Безсонову, дизайнера Айну Гассе та ведучу ТСН Аллу Мазур. Звання «Перспектива ІІІ тисячоліття» отримали серед інших модель Інна Цимбалюк і співачка Маша Фокіна.
Цікаво, що премія розрахована не лише на публічних осіб, а й на інших представниць прекрасної статі, які в будь-який спосіб проявили себе в суспільстві. Про це свідчить відзначення званням «Жінка ІІІ тисячоліття» настоятельки Свято-Архангело-Михайлівського жіночого монастиря Одеси ігумені Серафими за внесок у православну журналістику, а також матері десятьох дітей, звичайної працівниці сільського господарства Лілії Ігошени.
Однак громадська організація «Жінка ІІІ тисячоліття» не обмежується відзначенням жіночих досягнень, а й робить конкретні кроки для реалізації жінками свого покликання. Й з цією метою здійснює цілу низку соціальних проектів, серед яких – підтримка міжнародного дитячого фестивалю «Світ талантів», а також програма «Ні – муковісцидозу», спрямована на допомогу дітям, хворим на цю рідкісну невиліковну хворобу. Загалом проект «Жінка ІІІ тисячоліття» покликаний не лише привернути увагу до гендерних проблем в Україні, а насамперед допомогти жінці реалізувати себе в суспільстві як особистість у будь-якій сфері діяльності.

Фото Миколи БІЛОКОПИТОВА.

Автор: Наталя ВІЛАМОВА

Коментарі

Заповніть поля відмічені червоним!

Додати коментар

Увійдіть в систему, використовуючи аккаунт соціальної мережі:
Коментар:

Поля відмічені *(зірочкою) обов'язкові для заповнення.

Плакат - брат барикад

Архів журналу Віче

Віче №1/2016 №1
Реклама в журналі Інформація авторам Передплата