передплата Українською | In English

№5, березень 2007

Ми пам'ятаємо ціну перемогиМи пам'ятаємо ціну перемоги

Шановні співвітчизники,
дорогі ветерани Великої Вітчизняної війни!

Щиро вітаю вас із величним святом Перемоги!

В історії кожного народу є події, про які не можна говорити без завмирання серця. Таке для нас свято Великої Перемоги над фашизмом.

Багато хто на політичних протягах історії спробує підтасувати кольори знамен істинних переможців, нерідко ревізуючи й сам подвиг справжніх витязів у битві з фашизмом. Але ми з вами знаємо точно, що головний смертельний тягар великої війни упав на плечі наших батьків і матерів, на ваші плечі, дорогі ветерани. Наші люди вистояли і, платячи неймовірно дорого за кожен крок, принесли людству перемогу як запоруку миру на землі.

Історія показала: кожен по-своєму розпорядився цим скарбом. Ми ж із вами точно пам’ятаємо ціну Перемоги і тому бережемо її як зіницю ока.

Третє тисячоліття обагрило свій початок у багатьох «гарячих точках» планети. І сьогодні загрозливим гулом озивається в світі кожен крок агресивних політиків, котрі ніяк не можуть засвоїти: той, хто сіє вітер, жне бурю.

Нині, в епоху глобалізації політичних і економічних процесів, в часи, коли руйнівна сила зброї виходить з підконтрольної людині зони, проблема миру постає як мірило людського мислення в цілому. Саме те, чи зуміють народи зберегти мир на землі, вирішуватиме, чи на землі буде й саме людське життя.
Пам’ятаймо: за мир треба боротися. Всім. І всіма силами людського розуму. Мир – це те дороге всьому людству явище, яке допоможе розуміти всі мови в світі, навчить бачити найсвятіші сподівання всіх людей на землі.

Ми віримо, наша молода Україна завжди буде серед держав, які чесно і мужньо обстоюють мир на землі.
Бажаю всім вам злагоди, добра й любові. Хай ця квітуча весна ще раз покаже, як гарно жити, не знаючи гіркоти втрат.

Голова Верховної Ради України Олександр МОРОЗ.

Плакат - брат барикад