передплата Українською | In English

№18, вересень 2006

ЩОБ ДІМ – ЯК ДОЛЯ...ЩОБ ДІМ – ЯК ДОЛЯ...

Анатолій Петровський належить до людей, в яких журналісти не допитуються, ким би вони стали, якби замолоду життєві обставини склалися інакше. Бо уявити його кимось іншим – не будівельником – неможливо, мабуть, і йому самому: обрав цю професію не випадково, а цілком осмислено і на все життя. Як обирають долю.

Після закінчення Кам'янець-Подільського будівельного технікуму його направили до столиці, де працював на об'єктах Головкиївміськбуду. Пройшов шлях від робітника до начальника будівельного управління, водночас і навчався. Не лише в Київському будівельному інституті, а й у справжній школі життя, де щоденна відповідальність, де маєш вибудовувати і свої стосунки з такими різними, іноді й випадковими людьми, котрі приходили на будмайданчик тимчасово, аби тільки зачепитися у стольному граді. Сьогодні у колективі Анатолія Францовича випадкових людей немає: будівельно-транспортна компанія «ІНАП і К» – це кількасот професіоналів, і такими їх вважає не лише генеральний директор.

Замовники (а серед них і господарське управління Кабміну, і такі перебірливі, як ЗАТ «Пивзавод «Славутич») знають: Петровському і його людям можна довірити найскладніше. Сотні об'єктів, зведених якісно і вчасно, – найкраще підтвердження цього. Це та візитівка, якою колектив дорожить, а тому день при дні примножує досвід і охоче береться за такі завдання, виконання яких потребує нестандартних рішень і освоєння нових технологій – і на високих риштуваннях, і під водою, а останнім часом і в так званих проблемних ґрунтах. Безтраншейне прокладання трубопроводів – ще одна новація, якою колектив під керівництвом Анатолія Петровського володіє віртуозно.

Сам він постійно наголошує: «Теперішній будівельний бум – це добре, але маємо бути конкурентоспроможні за будь-яких умов». А умови вже сьогодні змінюються – в Україну прийшли турецькі та інші зарубіжні компанії, ось уже й іспанська корпорація «Сакреса» зацікавилася перспективою будівництва житла, розважально-торговельних та офісних центрів у Києві. Зарубіжні інвестори беруться, як правило, за найвигідніші проекти, тож дехто з тутешніх будівельників починає навіть ремствувати, але не Петровський. І не лише тому, що його компанія налагоджує співпрацю з європейцями (вже нині вона є дилером відомих німецьких фірм, які постачають будівельну техніку та обладнання), а й завдяки упевненості, що серйозні інвестиції – це благо, що ринок будівельних компаній розвиватиметься і залишаться на ньому лише ті, хто вміє працювати за європейськими стандартами, не покладаючись на мінливу прихильність представників влади. Залишаться такі, як компанія «ІНАП і К».

З вікон дедалі вищого Дому компанії добре дивитися навсібіч. І усвідомлювати, що наша доля таки тут, що тримається вона на земній і рукотворній тверді.

Плакат - брат барикад

Архів журналу Віче

Віче №7/2016 №7
Реклама в журналі Інформація авторам Передплата
Останні новини

Швейцарія подвоїть підтримку України до понад 100 млн франків до кінця 2023 року Сьогодні, 05 липня

Зеленський у Лугано розповів про своє бачення відбудови України і потребу реформ Сьогодні, 05 липня

Зеленський підтвердив переговори з Туреччиною і ООН щодо експорту українського зерна Сьогодні, 05 липня

План ЄС по відбудові України, Швеція допоможе вступити у НАТО, Папа хоче до Києва: новини дня Сьогодні, 05 липня

Україна має завершити війну з Росією на своїх умовах – Джонсон Сьогодні, 05 липня

Укріплення берега річки Вчора, 04 липня

В уяві Лукашенка Україна сама хоче нападу Білорусі 03 липня

Німецький міністр назвав крадіжку українського зерна Росією "огидною формою війни"  02 липня

Данія офіційно стала частиною спільної оборонної політики ЄС 02 липня

Прем'єр Норвегії в Києві пообіцяв Україні майже 1 млрд євро допомоги 02 липня