№15, серпень 2006

Під водою й на землі – завжди на висоті!

13 серпня - День будівельника

Нині підготовка до зими – тема дуже актуальна. Одразу перед очима постають розкопані двори й вулиці, розпатраний асфальт, який потім не латають місяцями.

Анатолій Петровський народився на Хмельниччині. Після навчання працював у Головкиївміськбуді, на керівних посадах – у тресті «Південенергобуд», очолював низку приватних будівельних підприємств у Києві та на Хмельниччині. З 1994 року – генеральний директор компанії «ІНАП і К».
– Сьогодні yже немає потреби у таких масштабних «розкопках». Серед останніх новинок нашої компанії – виконання робіт із безтраншейного прокладання будь-яких видів трубопроводів, як нових, так і заміни або відновлення старих, діаметром до 500–600 мм та довжиною до 400 м у будь-яких типах проблемних грунтів. Тобто кажемо «ні» допотопним технологіям, які спричиняють стільки незручностей для мешканців, – сміється Анатолій Петровський, генеральний директор будівельної компанії «ІНАП і К».

Наша компанія пропонує також продаж та надання в оренду унікального обладнання й будівельної техніки, яка дає можливість виконувати прокладання підводних комунікацій. У 2005 році за високу якість виконаних будівельних робіт із ремонту та прокладання інженерних мереж «ІНАП і К» було відзначено Знаком якості «Вища проба» Національної програми «Лідери ХХІ століття» та визнано кращим підприємством року.

Нині підприємство має більш як десятилітній досвід виконання складних будівельних та робіт із реконструкції, серед них – прокладання підводних комунікацій, підводне різання та зварювання, водолазне обстеження дна, підйом затонулої техніки.

– Наш колектив – це майже 300 висококваліфікованих професіоналів, яким під силу роботи будь-якої складності. Незалежно від того, які роботи виконуємо, головне – якість! Починаючи з 1994 року здали сотні об'єктів. Серед них – будівництво спеціалізованих інженерних мереж пивзаводу «Cлавутич», вертикальне планування ста гектарів площі товариства «Асканія-Флора», зведення будівлі Міністерства транспорту України, водолазне обстеження дна Русанівського каналу.

Запровадження нових технологій дало змогу невеликому приватному підприємству зрости до потужної будівельно-транспортної корпорації.

Численні нагороди, які отримала компанія у царині будівництва, – визнання професіоналізму колективу: диплом лауреата загальнонаціонального конкурсу «Вища проба», диплом лауреата рейтингу «Кращі підприємства України» в номінації «Будівництво», диплом Українського Будівельного Олімпу в номінації «Облаштування підземних інженерних комунікацій». Але, окрім суто профільних нагород, Анатолій Францович має одну, яка характеризує його як людину небайдужу і щиру. Благодійний фонд Соціального захисту ветеранів Великої Вітчизняної війни відзначив його своєю Грамотою за повагу і турботу, постійну фінансову допомогу і вагомий внесок у справу соціального захисту ветеранів війни. Переймається він також і проблемою благоустрою Києва, відновленням «зеленого фонду» міста.

www.inapik.riev.ua

Архів журналу Віче

Віче №12/2015 №12
Реклама в журналі Інформація авторам Передплата
Останні новини

ЗМІ: У ЄС зважують кілька варіантів, як подолати вето Угорщини щодо українських питань Сьогодні, 01 грудня

Як вибрати правильний тактичний рюкзак для походів та виживання Сьогодні, 01 грудня

Лавров прориває блокаду, Фінляндія закрила кордон з РФ, Словаччина зближується з РФ: новини дня Сьогодні, 01 грудня

Всё, что Вы Хотели Знать о Хостинге Сайтов: Подробное Руководство Вчора, 30 листопада

Польща проситиме відновити дозвільну систему для українських перевізників - Моравецький Вчора, 30 листопада

Глава МЗС Австрії похвалив запрошення Лаврова на зустріч ОБСЄ: "Не треба боятися діалогу" Вчора, 30 листопада

Уряд Польщі каже про домовленість із перевізниками щодо блокади кордону з Україною Вчора, 30 листопада

РФ вперше не обрали до Виконавчої ради Організації із заборони хімічної зброї Вчора, 30 листопада

Єдиний шлях врятувати ОБСЄ – перезапуск організації без РФ, наполягає Кулеба 29 листопада

Країни НАТО готуються до об’єднання ОПК, Україна від цього виграє – Кулеба 29 листопада