№12, червень 2006

Вичерпали виборчий список

Володимиру Анатолійовичу Гресю 43 роки, за освітою він економіст. Закінчив Київський торговельно-економічний інститут. Працював заступником головного бухгалтера Чорнобаївської райспоживспілки, директором районного об'єднання підприємств громадського харчування, керував спільним польсько-українським підприємством ТОВ «Веста-Інтур». Одружений. Має сина.

На Черкащині Блок Юлії Тимошенко легко й елегантно фінішував першим. Натомість найближчі друзі-суперники з «Нашої України», хоч і напружили всі сили, безнадійно відстали від фаворитів. Як наслідок – бютівці з тріумфом зайняли 33 місця в обласній раді й мали ще два завойовані мандати, але вичерпався заявлений на вибори список кандидатів...

Так само по-королівськи, з 25 мандатами, бютівці всілися в крісла депутатів міськради. «Нашоукраїнці» з соціалістами одержали «нещасливу» кількість місць: по 13 в обласній раді й дуже мало в міський (відповідно 8 і 4). Ненабагато відстали від них Партія регіонів, Народний блок Литвина та КПУ. До міського «магістрату» пробилися також три представники партії «Віче». На організаційних сесіях органів місцевого самоврядування «тимошенківці» недвозначно заявили: хто переміг, той і замовляє музику. Даремно «нашоукраїнці» сподівалися переконати тріумфаторів поділитися з ними «по-братерському», тобто залишити досвідченого голову облради, члена НСНУ Віктора Павліченка на наступну каденцію, а заступником обрати молодого бютівця. Черкаські послідовники Юлії Тимошенко не поступилися партнерам по коаліції. Головою облради на першому організаційному засіданні став член Всеукраїнського об'єднання «Батьківщина», голова Чорнобаївської райдержадміністрації Володимир Гресь.

З одинадцяти постійних депутатських комісій облради сім очолили бютівці. По дві комісії виділили «Нашій Україні» та СПУ. Решті не випало нічого.

Автор: Лідія ТИТАРЕНКО

Останні новини

Макрон прийме в Парижі два десятки союзників України для "ривка підтримки" Сьогодні, 26 лютого

Макрон скоро приїде в Україну, будуть нові деталі підтримки – Зеленський Сьогодні, 26 лютого

Україна прагне мати безпекові угоди з більшістю, якщо не з усіма державами ЄС – ОП Вчора, 25 лютого

Зеленський про Taurus: Спочатку США, потім – Німеччина Вчора, 25 лютого

У Білорусі проходять загальні "вибори", які опозиція закликала бойкотувати Вчора, 25 лютого

В ОП розповіли про зміст безпекової угоди між Україною та Італією Вчора, 25 лютого

Фон дер Ляєн: Скринінг законодавства для вступу в ЄС зроблять до середини березня Вчора, 25 лютого

Голова МЗС Німеччини приїхала в Одесу на річницю повномасштабної війни Вчора, 25 лютого

Дуда: підтримка Польщі залишається незмінною, Путіну не можна дати перемогти 24 лютого

Україна підписала безпекову угоду з Італією 24 лютого