№12, червень 2006

Вичерпали виборчий список

Володимиру Анатолійовичу Гресю 43 роки, за освітою він економіст. Закінчив Київський торговельно-економічний інститут. Працював заступником головного бухгалтера Чорнобаївської райспоживспілки, директором районного об'єднання підприємств громадського харчування, керував спільним польсько-українським підприємством ТОВ «Веста-Інтур». Одружений. Має сина.

На Черкащині Блок Юлії Тимошенко легко й елегантно фінішував першим. Натомість найближчі друзі-суперники з «Нашої України», хоч і напружили всі сили, безнадійно відстали від фаворитів. Як наслідок – бютівці з тріумфом зайняли 33 місця в обласній раді й мали ще два завойовані мандати, але вичерпався заявлений на вибори список кандидатів...

Так само по-королівськи, з 25 мандатами, бютівці всілися в крісла депутатів міськради. «Нашоукраїнці» з соціалістами одержали «нещасливу» кількість місць: по 13 в обласній раді й дуже мало в міський (відповідно 8 і 4). Ненабагато відстали від них Партія регіонів, Народний блок Литвина та КПУ. До міського «магістрату» пробилися також три представники партії «Віче». На організаційних сесіях органів місцевого самоврядування «тимошенківці» недвозначно заявили: хто переміг, той і замовляє музику. Даремно «нашоукраїнці» сподівалися переконати тріумфаторів поділитися з ними «по-братерському», тобто залишити досвідченого голову облради, члена НСНУ Віктора Павліченка на наступну каденцію, а заступником обрати молодого бютівця. Черкаські послідовники Юлії Тимошенко не поступилися партнерам по коаліції. Головою облради на першому організаційному засіданні став член Всеукраїнського об'єднання «Батьківщина», голова Чорнобаївської райдержадміністрації Володимир Гресь.

З одинадцяти постійних депутатських комісій облради сім очолили бютівці. По дві комісії виділили «Нашій Україні» та СПУ. Решті не випало нічого.

Автор: Лідія ТИТАРЕНКО

Останні новини

Зеленський показав фото Саакашілі й заявив, що грузинська влада його катує і вбиває Вчора, 01 лютого

Литовський євродепутат запропонував створити "Інтеграційний Рамштайн" для вступу України в ЄС Вчора, 01 лютого

Президент Австрії прибув до Києва, привіз генератори Вчора, 01 лютого

Зеленський: готуємо нові реформи та чекаємо новин від ЄС Вчора, 01 лютого

Резніков пояснив, як розуміти "ні" від США щодо F-16 Вчора, 01 лютого

США можуть незабаром оголосити про чергову військову допомогу Україні – Білий дім Вчора, 01 лютого

Джонсон лобіюватиме серед республіканців у США подальшу військову допомогу Україні Вчора, 01 лютого

Науседа: треба припинити проводити червоні лінії і дати Україні необхідну зброю 31 січня

Україна у "першій хвилі" отримає від союзників від 120 сучасних західних танків - Кулеба 31 січня

Франція допоможе Україні придбати радари ППО GM 200 31 січня