№12, червень 2006

Вичерпали виборчий список

Володимиру Анатолійовичу Гресю 43 роки, за освітою він економіст. Закінчив Київський торговельно-економічний інститут. Працював заступником головного бухгалтера Чорнобаївської райспоживспілки, директором районного об'єднання підприємств громадського харчування, керував спільним польсько-українським підприємством ТОВ «Веста-Інтур». Одружений. Має сина.

На Черкащині Блок Юлії Тимошенко легко й елегантно фінішував першим. Натомість найближчі друзі-суперники з «Нашої України», хоч і напружили всі сили, безнадійно відстали від фаворитів. Як наслідок – бютівці з тріумфом зайняли 33 місця в обласній раді й мали ще два завойовані мандати, але вичерпався заявлений на вибори список кандидатів...

Так само по-королівськи, з 25 мандатами, бютівці всілися в крісла депутатів міськради. «Нашоукраїнці» з соціалістами одержали «нещасливу» кількість місць: по 13 в обласній раді й дуже мало в міський (відповідно 8 і 4). Ненабагато відстали від них Партія регіонів, Народний блок Литвина та КПУ. До міського «магістрату» пробилися також три представники партії «Віче». На організаційних сесіях органів місцевого самоврядування «тимошенківці» недвозначно заявили: хто переміг, той і замовляє музику. Даремно «нашоукраїнці» сподівалися переконати тріумфаторів поділитися з ними «по-братерському», тобто залишити досвідченого голову облради, члена НСНУ Віктора Павліченка на наступну каденцію, а заступником обрати молодого бютівця. Черкаські послідовники Юлії Тимошенко не поступилися партнерам по коаліції. Головою облради на першому організаційному засіданні став член Всеукраїнського об'єднання «Батьківщина», голова Чорнобаївської райдержадміністрації Володимир Гресь.

З одинадцяти постійних депутатських комісій облради сім очолили бютівці. По дві комісії виділили «Нашій Україні» та СПУ. Решті не випало нічого.

Автор: Лідія ТИТАРЕНКО

Архів журналу Віче

Віче №7/2016 №7
Реклама в журналі Інформація авторам Передплата
Останні новини

Зеленський провів телефонну розмову із Трампом Сьогодні, 20 липня

Трамп після розмови з Зеленським знову сказав, що хоче посадити Україну й РФ за стіл переговорів Сьогодні, 20 липня

В Україні сподіваються, що восени буде погоджений формат спецтрибуналу щодо РФ Сьогодні, 20 липня

Зеленський подякував Польщі за рішення, яке наблизить передачу F-16 Вчора, 19 липня

Прем'єр Британії обіцяє Зеленському подвоїти зусилля з підтримки України Вчора, 19 липня

CNN: Трамп і Зеленський запланували телефонну розмову на п’ятницю Вчора, 19 липня

Зберігання зброї у воєнний час: що потрібно знати власникам Вчора, 19 липня

Виставкові стенди міжнародних компаній знову будуть присутні на виставках в Україні Вчора, 19 липня

Зеленський застеріг від "мирних перемовин" за спиною України, натякнувши на Орбана 18 липня

ЗМІ дізналися про вміст наступного оборонного пакета Франції для України 18 липня