У Великодню неділю управління соціального захисту Львівської міської ради організовує святковий сніданок для незабезпечених мешканців міста. Також Великодній сніданок організує Центр обліку та нічного перебування безхатченків за підтримки релігійних громад Св. Анни, Св. Йосафата та Покрови Пресвятої Богородиці, повідомила прес-служба міськради.
– Цього року ми запрошуємо близько 150 незабезпечених львів’ян. Трапеза розпочнеться спільною молитвою. Очікуємо, що до нас, як і в минулі роки, долучиться міський голова Львова, – зазначив Ігор Кобрин, заступник начальника управління соціального захисту Львівської міської ради.
Цього ж дня у Центрі обліку та нічного перебування безхатченків громадян, що на вул. Кирилівській, 3 а, о 10-й годині також відбудеться Великодній сніданок для близько 40 відвідувачів центру, який організовано за підтримки громад храмів Св. Анни, Св. Йосафата та Покрови Пресвятої Богородиці. На столах будуть традиційні страви (паски, яйця, ковбаски тощо).
– Варто пам’ятати, що у такий світлий день ніхто не має бути самотнім чи забутим. Ми дуже раді, що в такий, здавалося б, незначний спосіб, але допомагаємо тим, хто цього справді потребує, – додає в. о. директора Центру обліку та нічного перебування безхатченків Олександр Бородін.
Автор: Лариса МАРЧУК.
Архів журналу Віче
![]() |
№7 |
Реклама в журналі Інформація авторам Передплата |
Вивезення будівельного сміття. Що потрібно знати
Ексдержсекретар Трампа розповів, яким може бути його "мирний план" для України
Сікорський про дозвіл Україні бити вглиб РФ: Крапля камінь точить
Як знайти надійний пункт прийому алюмінію в Києві?
Почему опытные туристы выбирают Lowa
Порівняння вісків для виготовлення свічок
Президент Словаччини погрожує Україні через припинення транзиту роснафти
Чехія готує нову ініціативу з постачання Україні снарядів на 2025 рік
Штаб Трампа подав скаргу на Гарріс через передачу грошей із фонду Байдена
Польський міністр назвав вирішення історичних суперечок щодо Волині умовою вступу України до ЄС