Депутати обласної ради напрацювали проект положення про порядок подання та розгляду електронних петицій у Львівській обласній раді на засіданні постійної комісії з питань депутатської діяльності, етики, регламенту та антикорупційної політики, повідомила прес-служба Львівської облради.
У проекті положення визначається, що електронна петиція є однією з форм участі територіальної громади у здійсненні місцевого самоврядування, відтак вона є обов'язковою для розгляду Львівською обласною радою за умови набрання необхідної кількості підписів на її підтримку.
Електронні петиції, адресовані Львівській обласній раді, розглядатимуться в порядку, встановленому положенням, за умови збору на їх підтримку необхідної кількості підписів громадян. Розгляд відбуватиметься невідкладно (не пізніше десяти робочих днів від дня оприлюднення інформації про початок її розгляду), з урахуванням вимог Закону «Про місцеве самоврядування в Україні» та регламенту Львівської обласної ради VII скликання.
Після остаточного доопрацювання проекту положення про порядок подання та розгляду електронних петицій документ буде винесено на розгляд сесії Львівської обласної ради.
Автор: Лариса МАРЧУК.
Архів журналу Віче
![]() |
№7 |
Реклама в журналі Інформація авторам Передплата |
Ексдержсекретар Трампа розповів, яким може бути його "мирний план" для України
Сікорський про дозвіл Україні бити вглиб РФ: Крапля камінь точить
Як знайти надійний пункт прийому алюмінію в Києві?
Почему опытные туристы выбирают Lowa
Порівняння вісків для виготовлення свічок
Президент Словаччини погрожує Україні через припинення транзиту роснафти
Чехія готує нову ініціативу з постачання Україні снарядів на 2025 рік
Штаб Трампа подав скаргу на Гарріс через передачу грошей із фонду Байдена
Польський міністр назвав вирішення історичних суперечок щодо Волині умовою вступу України до ЄС
Голова Секретної служби США, яка не попередила замах на Трампа, подала у відставку