У Львівській філармонії відбувся незвичайний концерт, де за ініціативою флейтиста з Італії Станіслава Зубицького виконувались твори тільки сучасних українських композиторів.
Соло на флейті виконав Станіслав Зубицький у супроводі оркестру «Віртуози Львова», яким диригував заслужений артист України Мирон Юсипович. Концерт тривав дві години. Флейтист узяв у свій репертуар твори молодих композиторів із Києва, Рівного, Запоріжжя, Херсона і Житомира. І це були їхні прем'єри. Проте львівські меломани з недовірою поставилися до такої новинки, бо зал філармонії був заповнений лише на третину. І втратили можливість почути майстерне виконання Станіслава Зубицького. Адже соло на флейті в оригінальному виконанні музиканта, який успішно гастролює по світу і популяризує цей чарівний інструмент, цього вечора викликало в публіки шквал емоцій і додало всім доброго настрою.
Автор: Лариса МАРЧУК.
Архів журналу Віче
![]() |
№7 |
Реклама в журналі Інформація авторам Передплата |
Ексдержсекретар Трампа розповів, яким може бути його "мирний план" для України
Сікорський про дозвіл Україні бити вглиб РФ: Крапля камінь точить
Як знайти надійний пункт прийому алюмінію в Києві?
Почему опытные туристы выбирают Lowa
Порівняння вісків для виготовлення свічок
Президент Словаччини погрожує Україні через припинення транзиту роснафти
Чехія готує нову ініціативу з постачання Україні снарядів на 2025 рік
Штаб Трампа подав скаргу на Гарріс через передачу грошей із фонду Байдена
Польський міністр назвав вирішення історичних суперечок щодо Волині умовою вступу України до ЄС
Голова Секретної служби США, яка не попередила замах на Трампа, подала у відставку