Минулого року на Львівщині придбали житло для 36 дітей-сиріт. Відповідно до регіональної програми забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, було виділено близько 4 млн. грн.
Діти-сироти отримали помешкання в Жовківському, Самбірському, Мостиському, Буському, Бродівському, Золочівському, Кам’янка-Бузькому, Яворівському, Старосамбірському, Перемишлянському, Радехівському та Жидачівському районах, повідомила прес-служба Львівської ОДА.
– У Львівській області у 2015 році придбали та реконструювали 18 об’єктів для 36 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. На це з обласного бюджету виділили 2 млн. 391 тис. гривень та ще 1 млн. 667 тис. із місцевих бюджетів, – поінформувала в.о. директора департаменту архітектури та розвитку містобудування Львівської обласної державної адміністрації Оксана Ткачук.
Автор: Лариса МАРЧУК.
Архів журналу Віче
![]() |
№7 |
Реклама в журналі Інформація авторам Передплата |
Вивезення будівельного сміття. Що потрібно знати
Ексдержсекретар Трампа розповів, яким може бути його "мирний план" для України
Сікорський про дозвіл Україні бити вглиб РФ: Крапля камінь точить
Як знайти надійний пункт прийому алюмінію в Києві?
Почему опытные туристы выбирают Lowa
Порівняння вісків для виготовлення свічок
Президент Словаччини погрожує Україні через припинення транзиту роснафти
Чехія готує нову ініціативу з постачання Україні снарядів на 2025 рік
Штаб Трампа подав скаргу на Гарріс через передачу грошей із фонду Байдена
Польський міністр назвав вирішення історичних суперечок щодо Волині умовою вступу України до ЄС