Ср, 02 грудня 2015

У Львівській мерії найбільше портфелів дістала «Самопоміч»

Під час першого засідання першої сесії Львівської міської ради депутати проголосували за створення 10 постійних комісій і обрали їх керівний склад: за таку ухвалу проголосувало 50 обранців із 64.

Найбільше керівників комісій має «Самопоміч», її представники стали головами чотирьох комісій і ще у шістьох дістали посади заступників. Депутати «Блоку Петра Порошенка» очолили три комісії і в одній дістали посаду заступника голови.

Головами інших трьох комісій стали депутати від Української галицької партії, УКРОПу та «Народного контролю». Заступниками голів ще трьох комісій стали представники «Народного контролю», УКРОПу та «Громадянської позиції».

Депутати також  сформували свої фракції та обрали секретарем міськради представника партії «Громадянська позиція» Анатолія Забарила.

Автор: Лариса МАРЧУК.

Останні новини

Україна працює над поверненням під санкції ЄС низки росіян, яких виключили через Орбана Вчора, 10 червня

ЗМІ: Берлін хоче віддати Україні розблоковані Будапештом 6,6 млрд, Варшава проти Вчора, 10 червня

В МЗС України прокоментували питання військової допомоги від Болгарії Вчора, 10 червня

У Стармера відповіли на невдоволення Туска через переговори щодо України Вчора, 10 червня

Нордично-Балтійська вісімка за відкриття всіх кластерів для України у червні–липні Вчора, 10 червня

Німеччина виділить 300 млн євро на чеську снарядну ініціативу для України Вчора, 10 червня

Обіцянка Туска для України, Болгарія зупиняє допомогу ЗСУ, Іран збив гелікоптер США Вчора, 10 червня

Зеленський у Таллінні підписав угоду про дрони з новим прем’єром Латвії 09 червня

Зеленський про листи Путіну і Трампу: я отримав результат, який був потрібен 09 червня

Туск обіцяє "не торгувати підтримкою українських амбіцій" у контексті вступу в ЄС 09 червня