26 квітня

Зеленський прибув до Рима на церемонію прощання з Папою Римським

Президент Володимир Зеленський прибув до Рима, щоб взяти участь у церемонії прощання з Папою Римським Франциском, який помер 21 квітня.


Фото: www.eurointegration.com.ua

Президент Володимир Зеленський прибув до Рима, щоб взяти участь у церемонії прощання з Папою Римським Франциском, який помер 21 квітня.

Відповідну інформацію журналістам підтвердив речник президента Сергій Никифоров, пише "Європейська правда".

Президент буде присутній на церемонії прощання разом з першою леді та членами делегації.

"Президент України прибув до Рима. Володимир Зеленський, перша леді Олена Зеленська та українська делегація візьмуть участь у церемонії прощання із Папою Римським Франциском", - повідомив Никифоров.

Напередодні Зеленський наголошував, що для України важливо бути присутньою на церемонії прощання з Папою Римським, але він особисто може не встигнути через військові зустрічі.

За інформацію ЄП, рішення президента про особисте відвідування Ватикану залежало від реалістичності проведення у Римі також зустрічей у рамках "мирних переговорів".

Раніше Володимир Зеленський заявив, що хотів би мати можливість поговорити з президентом США Дональдом Трампом на полях прощання з Папою Римським у суботу.

Сам Трамп теж не виключив, що може зустрітись із Зеленським у Ватикані.

www.eurointegration.com.ua

Архів журналу Віче

Віче №5/2016 №5
Реклама в журналі Інформація авторам Передплата
Останні новини

Зеленський може зустрітися з Папою Римським Левом у неділю Сьогодні, 14 травня

Орбан бідкається, що СБУ хоче зірвати його опитування про вступ України в ЄС Сьогодні, 14 травня

Рубіо теж вирушає до Туреччини на можливі переговори Україна-РФ Сьогодні, 14 травня

Зеленський зустрінеться з Ердоганом в Анкарі, але готовий летіти до Путіна в Стамбул Вчора, 13 травня

Келлог заявив, що Польща може долучитись до "сил стримування" в Україні західніше Дніпра Вчора, 13 травня

В Київській області народився новий жіночий рух Вчора, 13 травня

ЗМІ: ЄС чекає на можливу зустріч Зеленського з Путіним, перш ніж тиснути на США щодо санкцій Вчора, 13 травня

Віткофф назвав ключові питання у потенційних переговорах між Україною та РФ Вчора, 13 травня

У ЄС підтвердили, що припинення вогню є "терміново необхідним" для початку переговорів 12 травня

Єврокомісар пояснив імовірну роль України у системі колективної оборони ЄС 12 травня